Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 1 października 2024 12:34
Reklama KD Market
Reklama

Lokator muzeum w Chicago pilnie poszukiwany...

Muzeum Nauki i Techniki (Museum of Science and Industry) w Chicago poszukuje osoby, która będzie chciała przez miesiąc mieszkać w budynku... za darmo. Co więcej, dla chętnego przewidziany jest bonus – 10 tys. dolarów. "Poszukiwany sublokator do zamieszkania w przestronnym przedwojennym budynku. Wymagane cechy: odważny, ciekawy świata, lubiący ludzi. Koszt miesięcznego pobytu: zero. Posiłki zapewnione. Bonus...
Muzeum Nauki i Techniki (Museum of Science and Industry) w Chicago poszukuje osoby, która będzie chciała przez miesiąc mieszkać w budynku... za darmo. Co więcej, dla chętnego przewidziany jest bonus – 10 tys. dolarów.
fot. Muzeum Nauki i Techniki w Chicago pilnie poszukuje lokatora...
"Poszukiwany sublokator do zamieszkania w przestronnym przedwojennym budynku. Wymagane cechy: odważny, ciekawy świata, lubiący ludzi. Koszt miesięcznego pobytu: zero. Posiłki zapewnione. Bonus – 10 tysięcy dolarów. Atrakcje: możliwość spędzenia nocy w kopalni węgla lub łodzi podwodnej. Niedogodności: okazjonalne tornada i wyładowania atmosferyczne, duże grupy ludzi kręcące się po budynku w ciągu dnia" – można przeczytać w ogłoszeniu chicagowskiego muzeum. Wybrana osoba przez 30 dni, od 20 października do 18 listopada, będzie mieszkańcem placówki. Uczestnik eksperymentu będzie korzystał ze szklanego biura (5x5m), ale będzie mógł również spędzać czas w dowolnym zakątku budynku. Do jego obowiązków będzie należało opisywanie wrażeń na specjalnym blogu i w serwisach społecznościowych w internecie. Na zakończenie eksperymentu mieszkaniec muzeum otrzyma czek na 10 tys. dol, zestaw technologicznych gadżetów oraz dożywotnie członkostwo muzeum. Chętni aplikacje mogą składać do 11 sierpnia. Muszą przygotować m. in. trwający minutę film video oraz napisać esej na 500 słów. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: http://www.msichicago.org/matm/ – I wcale nie trzeba być Einsteinem, żeby dostać posadę – zapewnia wiceprezes muzeum i zarządzający działem marketingu, Rob Gallas. – Wiedza z nauk ścisłych nie będzie stanowiła kryterium selekcji. Muzeum Nauki i Techniki w Chicago to jedna z największych tego typu placówek na świecie. W ciągu 75 lat istnienia odwiedziło je ponad 175 milionów osób. as (PAP, Inf. wł.)

Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama