REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaMateriał partneraMeble kempingowe – jak wybrać najlepsze rozwiązania do wypoczynku?

Meble kempingowe – jak wybrać najlepsze rozwiązania do wypoczynku?

-

Gdy wybieramy się w plener i planujemy biwakowanie, trzeba zadbać o zabranie ze sobą odpowiedniego wyposażenia. To właśnie ono wpływa na jakość i przyjemność wypoczynku. Dużą rolę odgrywają w tym zwłaszcza właściwie dobrane meble kempingowe. Jakie wyposażenie należy zabrać ze sobą do kampera i na pole biwakowe? Z czego musi składać się praktyczny zestaw? Czym powinno wyróżniać się wyposażenie? O tym wszystkim napiszemy poniżej.

Wygodne meble kempingowe – relaks na świeżym powietrzu

Turystyka caravanningowa zyskuje na popularności w ostatnim czasie. To sposób na niezależność, a przy tym tanie i wygodne podróżowanie do nawet bardziej oddalonych zakątków. To również szansa na przyjemną rekreację na świeżym powietrzu – z dala od zgiełku miasta. Jak stworzyć idealne warunki do relaksu? Oprócz wygodnego kampera lub przyczepy, trzeba jeszcze zaopatrzyć się w komplet mebli wypoczynkowych – ustawianych przed pojazdem na kempingu lub w innym miejscu wypoczynku.

REKLAMA

W głównej mierze takie wyposażenie spełnia funkcję zbliżoną do mebli ustawianych na przydomowych tarasach i balkonach. Z drugiej strony zapewnia także miejsce do zabawy z dziećmi podczas pobytu na polu biwakowym, staje się centrum plenerowej kuchni i jadalni kempingowej. Naprawdę trudno się zatem bez niego obyć.

Jak stworzyć idealny zestaw na kemping – najważniejsze elementy

Co powinno się znaleźć w wygodnym zestawie mebli na kemping? Wszystko zależy od indywidualnych upodobań. Warto sprawdzić choćby sprzęty i akcesoria kempingowe od: InterCamp.pl, by znaleźć rozwiązanie dla siebie.

Zazwyczaj jako bazę uznaje się większy stół, który przydaje się do przygotowywania i spożywania posiłków. Jest również niezastąpiony w czasie wieczornego grillowania. Oprócz tego zazwyczaj zabiera się oczywiście krzesła – do kompletu ze stołem. Wielkość takiego zestawu zależy od potrzeb grupy – jej liczebności i preferowanego sposobu spędzania czasu. Dodatkowo przydatny potrafi się okazać parasol lub inne przenośne zadaszenie – ochroni przed promieniami słońca lub deszczem.

Jakie inne produkty mogą się przydać? Jeśli zamierzamy korzystać z kąpieli słonecznych, zatopić się w przyjemnej lekturze lub po prostu urządzić sobie popołudniową sjestę na świeżym powietrzu, warto rozważyć zabranie leżaków, wyposażonych w miękkie poduszki. Do takiego zestawu wiele osób dobiera jeszcze praktyczne taboreciki-stopnie wejściowe. Nie dość, że ułatwiają wchodzenie i wychodzenie z pojazdu, to ponadto przydają się jako dodatkowe niskie siedzisko lub mikrostoliczek.

Wybór dobrych mebli turystycznych – czym się kierować?

Na co należy zwracać uwagę, gdy wybiera się meble kempingowe? Przede wszystkim warto zdecydować się na modele składane. Są znacznie prostsze w transporcie, a przy tym nie zajmują zbyt wiele miejsca we wnętrzu przyczepy lub kampera podczas transportu. Zwróćmy uwagę na jakość łączników i zawiasów – przy częstym użytkowaniu będą one szczególnie narażone na uszkodzenia.

Meble rekreacyjne na kemping powinny być lekkie – co ułatwia przenoszenie ich z miejsca na miejsce. Ponadto muszą być wykonane z naprawdę trwałych materiałów. Może to być metal, najlepiej aluminium, które nie pokrywa się rdzą, lub tworzywo sztuczne (np. polipropylen). Takie produkty są odporne na niszczycielskie działanie czynników zewnętrznych, takich jak opady atmosferyczne, wilgoć czy promieniowanie UV. Dzięki temu w nienagannej formie przetrwają naprawdę długi czas. Co więcej takie konstrukcje nie wymagają skomplikowanych zabiegów pielęgnacyjnych i są też proste do utrzymania w czystości. Do ich umycia wystarczy bowiem woda z odrobiną detergentu i miękka szmatka. Później trzeba tylko pozostawić je do całkowitego wyschnięcia, by znów nadawały się do użytku.

Funkcjonalne i estetyczne wyposażenie kempingowe

Wygodne meble kempingowe zapewniają swobodę i komfort podczas postojów i urlopu na polu biwakowym. Warto wybrać rozwiązania, które są nie tylko przyjazne dla oka, ale też wyróżniają się funkcjonalnością (modele składane, lekkie, wykonane z praktycznych materiałów) i trwałością. Dzięki temu wypoczynek na świeżym powietrzu stanie się jeszcze przyjemniejszy.

Dziennik Związkowy – Polish Daily News i Alliance Printers and Publishers Inc. nie ponoszą odpowiedzialności za treść artykułów sponsorowanych publikowanych na www.dziennikzwiazkowy.com

REKLAMA

2093150711 views

REKLAMA

2093150995 views

REKLAMA

2094947444 views

REKLAMA

2093151245 views

REKLAMA

2093151383 views

REKLAMA

2093151524 views