Ojciec zamordowanego AJ nie jest ojcem urodzonego w więzieniu dziecka

Ojciec zamordowanego AJ nie jest ojcem urodzonego w więzieniu dziecka

Test na ojcostwo wykazał, że Andrew Freund z Crystal Lake, który wraz z partnerką oskarżony jest o morderstwo pięcioletniego syna, nie jest ojcem urodzonego w więzieniu dziecka kobiety. JoAnn Cunningham była w 7. miesiącu ciąży, gdy wraz z partnerem została aresztowana i oskarżona o zabójstwo.

Ujawnione w poniedziałek wyniki testu na ojcostwo wykazały, że biologicznym ojcem urodzonej w więzieniu w maju dziewczynki jest 37-letni mężczyzna, który kiedyś mieszkał z parą w ich domu w Crystal Lake. Obecnie jest on na odwyku narkotykowym i nie był obecny w sądzie.

W kwietniu br. pięcioletni syn Cunningham i jej partnera Andrew Freunda, został zakatowany przez rodziców. Ciało Andrew „AJ” Freunda, owinięte w folię, odkryto w prowizorycznym grobie w okolicy Woodstock. Rodzice zostali aresztowani i oskarżeni o morderstwo. Kaucja za ich wyjście z aresztu wynosi 5 mln dolarów.

W chwili aresztowania Cunningham była w 7. miesiącu ciąży. 31 maja w więzieniu urodziła dziewczynkę. Zgodnie z wcześniejszą umową opiekę nad noworodkiem przejęła stanowa agencja ds. rodzin i dzieci.
(jm)

Na zdjęciu od lewej: JoAnn Cunningham, Andrew Freund Sr. fot.arch. policji

Categories: Chicago

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*