Nauczycielka oskarżona o seksualny kontakt z uczniem

Nauczycielka oskarżona o seksualny kontakt z uczniem

Megan Kotarski, była nauczycielka języka angielskiego z liceum na południu Chicago, odpowie za seksualne molestowanie nieletniego i picie alkoholu z uczniami.

28-letnia Megan Kotarski od 2014 roku uczyła angielskiego w liceum czarterowym Horizon Science Academy, znajdującym się na południu Chicago. Na początku listopada dyrekcja szkoły wszczęła wobec niej postępowanie wyjaśniające w związku z pogłoskami, jakoby Kotarski miała pić z uczniami alkohol i utrzymywać z jednym z nich relację o charakterze seksualnym. Nauczycielka zrezygnowała z pracy i w zeszłym tygodniu oddała się do dyspozycji prokuratury.

Prokuratura zarzuca nauczycielce, że podczas trwających w wakacje szkolnych rozgrywek siatkówki, zapraszała po meczach uczniów do swojego domu, gdzie urządzała zakrapiane alkoholem imprezy. Po jednej z takich imprez Kotarski odwoziła swoim samochodem uczniów do domów. Kiedy jeden z nich, siedzący na tylnym siedzeniu 16-latek, sięgnął w kierunku samochodowego radia, kobieta chwyciła jego rękę i wsunęła ją pod bluzkę i w spodnie.

Megan Kotarski usłyszała zarzuty seksualnego molestowania nieletniego oraz częstowania uczniów alkoholem. Sędzia ustalił kaucję w wysokości 10 tys. dol. Na czas procesu kobieta otrzymała zakaz kontaktu z osobami nieletnimi, za wyjątkiem członków rodziny.
(gd)

Categories: Chicago

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*