DUI dla sprawcy tragicznego wypadku w Streamwood

DUI dla sprawcy tragicznego wypadku w Streamwood

Zarzut prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu i spowodowanie śmiertelnego wypadku usłyszał kierowca, który w poniedziałek potrącił w Streamwood kobietę pchającą samochód. Ofiara była matką czwórki dzieci i była w ciąży.

67-letni mieszkaniec Schaumburga, Hinigo Olvera został oskarżony o prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu i spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym.

Do wypadku doszło w poniedziałek, 8 października ok. godz. 7.37 pm, na skrzyżowaniu ulic East Lake Street i South Park Avenue w podchicagowskim Streamwood. 29-letnia mieszkanka Glendale Heights, Aries Cobian była jedną z dwóch osób, które pchały zepsutego oldsmobile’a, rocznik 1994, w kierunku wschodnim po ulicy Lake.

W zepsuty pchany samochód wjechał nadjeżdżający z tyłu pickup marki Toyota, prowadzony przez Hinigo Olverę, który potrącił 29-latkę. Aries Cobian została przetransportowana do St. Alexius Medical Center, gdzie zmarła na skutek odniesionych obrażeń. Poza nią żadna z osób biorących udział w kolizji nie ucierpiała.

Ofiara była matką czworga dzieci w wieku 9, 7, 3 lat oraz 6 miesięcy. W chwili śmierci była w 12. tygodniu ciąży.
(gd)

fot.Pixabay.com

Categories: Chicago

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*