Chicago: Są zarzuty dla dzieciobójczyni

Matka 4-letniej dziewczynki, zamordowanej brutalnie w środę w miejscowości Bloomingdale, usłyszała w sobotę formalne zarzuty w związku ze śmiercią dziecka. 43-letnia Marci Webber została oskarżona o zabójstwo pierwszego stopnia. Jej  córka,  Magdalene „Maggie” Webber została znaleziona w kałuży krwi z poderżniętym gardłem. Na ścianie matka napisała jej krwią słowa: „Miłosierdzie Boże”.

fot. Bloomingdale Police/ Marci Webber zamordowała 4-letnią Magdalene w domu swojej matki

Marci Webber, na stałe mieszkająca w Nassau w stanie Nowy Jork, przebywała wraz z dzieckiem z wizytą u swojej matki w podchicagowskim Bloomingdale. Kobieta była w trakcie sądowej batalii o prawo do opieki nad Maggie.

Do zabójstwa doszło w minioną środę. Ciotka dziewczynki odkryła jej zwłoki. Maggie leżała w kałuży krwi w łazience, w domu swojej babki. Po przybyciu na miejsce pogotowia i policji, stwierdzono zgon dziecka. Policjanci, którzy byli na miejscu zbrodni przyznają, że widok był wyjątkowo dramatyczny. Ściany łazienki pomazane były krwią, a cios nożem jaki Marci Webber zadała swojej córce, niemal odciął dziewczynce głowę. Na ścianach krwią ofiary kobieta napisała słowa: „Miłosierdzie Boże”.

Webber została zatrzymana na miejscu zbrodni, z ranami kłutymi, jakie sama sobie zadała. Zabezpieczono także nóż, który był narzędziem zbrodni.

Podczas przesłuchania kobieta przyznała, że zabiła córkę, aby – jak zeznała – „nie została zgwałcona i aby nie uczyniono z niej internetowej niewolnicy seksualnej”. Według prokuratury dziewczynka została odurzona lekami i w chwili ataku spała.

Dzieciobójczyni usłyszała w sobotę zarzut zabójstwa pierwszego stopnia. W niedzielę sąd wyznaczył w jej sprawie kaucję w wysokości 5 milionów dolarów. Webber zostanie poddana  specjalistycznym badaniom psychiatrycznym, w celu ustalenia czy w chwili zabójstwa była poczytalna.

MNP (CBS)

Copyright ©2010 4NEWSMEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Categories: Chicago

Comments

 1. Anonim
  Anonim 7 listopada, 2010, 15:52

  …internetowej niewolnicy seksualnej…? pierwsze slysze…

  Reply this comment
 2. kasia
  kasia 7 listopada, 2010, 17:51

  No walnieta baba i tyle. To samo jej powinni zrobic co ona temu biednemu dziecku. Jeszcze Boga w to wmieszala!

  Reply this comment
 3. hanna wodzynska
  hanna wodzynska 7 listopada, 2010, 19:26

  Bez psychiatry wiadomo ze matka nie byla normalna chyba?Masz racje Kasiu.
  Ale ten swiat sie chyba konczy.

  Reply this comment
 4. anna
  anna 8 listopada, 2010, 16:44

  i takie debilki zostaja matkami!!!!!

  Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*