REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Artykuł sponsorowany Kolejny serial telewizyjny realizowany przy współpracy z Arrow Trans Corp.

Kolejny serial telewizyjny realizowany przy współpracy z Arrow Trans Corp.

-

Arrow Trans Corp jest firmą transportową znaną ze współpracy z Discovery Channel i TVN przy realizacji serii programów dokumentalizowanych „Ciężarówką przez Stany”.

W lutym rozpoczęto zdjęcia do nowej serii odcinków o życiu kierowców ciężarówek, pod tytułem „Truckerki”. Tym razem widzowie będą mogli oglądać Stany Zjednoczone pokazywane z punktu widzenia kobiety – kierowcy ciężarówki. Casting do głównej roli wygrała Monika J. Kosik. Jest to kolejny projekt telewizyjny Arrow Trans Corp, po znanym wszystkim programie „Ciężarówką przez Stany” z doskonałym w swoim fachu Dawidem Andresem.

REKLAMA

„Jestem bardzo szczęśliwa, że zostałam wybrana do tego projektu. Jestem truckerką od prawie 4 lat i wiem bardzo dużo o tym zawodzie. Cieszę się, że będę mogła przybliżyć widzom moją pracę, opowiedzieć o jej szczegółach i pokazać piękne widoki USA. Kobieta w tym zawodzie to nadal rzadki widok. Mam nadzieję, że dzięki mnie więcej pań zdecyduje się wykonywać ten wymagający ale bardzo ciekawy zawód” – stwierdza Monika J. Kosik.

Mówiąc o Monice, nie należy zapomnieć o jej team-driverze, uroczym piesku o wdzięcznym imieniu Maja. Pies towarzyszy Monice podczas każdej trasy, a jego radosny temperament i przyjazne usposobienie z pewnością sprawią, że będzie miał wielu fanów.

„To już kolejna seria programów, którą realizujemy z Arrow Trans Corp, i szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie lepszej firmy do współpracy!” – mówi Maciej Kłobucki producent programu „Truckerki”. I kontynuuje: „Jestem pod ogromnym wrażeniem całej firmy, jej zorganizowania i pracowitości całej ekipy. Szczególne podziękowania składam Piotrowi Klichowi, właścicielowi Arrow Trans Corp. Piotr, ten program powstaje tylko dzięki tobie! Ciężarówka, która jest do naszej dyspozycji jest przepiękna. Na własne oczy widziałem puchary jakie zdobyła w konkursie na najładniejszą ciężarówkę podczas I-80 Trucking Jamboree Super Trucks Beauty Contest. Cała flota Arrow Trans Corp jest naprawdę bardzo imponująca. Pomoc jaką otrzymujemy na co dzień od Piotra i wszystkich pracowników firmy jest nie do przecenienia! To jest niesamowite jak Polacy potrafią sobie pomagać. Szczerze dziękuję Piotr! I przy okazji życzę ci wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Dzięki tobie czujemy się tu jak w domu, tylko wszystko tutaj wydaje się większe” – dodaje z uśmiechem.

Po raz kolejny Arrow Trans Corp zaskakuje rozmachem swoich działań marketingowych i promocyjnych. To niesamowite, że polonijna firma potrafi robić tak ciekawe projekty. Jesteśmy bardzo ciekawi, co też Arrow Trans Corp wymyśli następnego? Z pewnością o tym napiszemy, gdyż zapewne będzie to coś wyjątkowego.

Serial „Truckerki” będzie można oglądać na antenie TVN Turbo oraz Discovery Channel Polska już wiosną tego roku.

Paweł Raczkowski

Zdjęcie: Arrow Trans Corp.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks