REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Artykuł sponsorowany Opłaca się pracować w Arrow Trans Corp

Opłaca się pracować w Arrow Trans Corp

-

Pracownicy tej znanej firmy transportowej właśnie otrzymali kolejne benefity wynikające z zatrudnienia w Arrow Trans Corp. 

Oprócz przyjaznej atmosfery, regularnych wypłat, płatnych świąt i ubezpieczeń mają teraz również do swojej dyspozycji firmowy program zniżkowy. Posługując się specjalną kartą „Arrow Trans Corp Exclusive Club” mogą się cieszyć zniżkami w następujących firmach: Arrow Doors, Dziennik Związkowy, Encore Gallery, EQ Salon, Express Sports Outlet, Hyundai McGrath, KD Market, Living Good Coffee, No Xcuses Plumbing Company Inc.,  Portage Park Dental Associates, ProEcoLife, Rek Travel, Restauracja Opolska, Right Way Auto Body, Sonobella.

REKLAMA

Szczegóły rabatów można znaleźć na stronie internetowej https://www.arrowtrans.net/exclusive-club/.

Piotr Klich, CEO Arrow Trans Corp: „Powiem to bardzo wyraźnie – opłaca się u nas pracować! Poza regularnymi wypłatami i stabilną pracą oferujemy coś dodatkowego, coś czego praktycznie nie ma żadna inna firma na rynku. Ten program rabatowy jest uzupełnieniem naszej oferty dla pracowników, gdyż od zawsze zatrudniamy najlepszych i chcemy, aby ci ludzie byli jak najbardziej zadowoleni z oferowanych przez nas warunków. Jest to kolejna zachęta do podjęcia pracy u nas. Jeśli jesteś dispatcherem, kierowcą ciężarówki czy doświadczonym magazynierem i chcesz zmienić pracę na lepszą, zapraszam do kontaktu z nami pod numerem telefonu 773-954-5787 i zachęcam do złożenia aplikacji, gdyż zawsze szukamy doświadczonych pracowników na różne stanowiska”.

Tego typu programy rabatowe są rzadkością na rynku polonijnym. Wynika to zapewne z faktu, że zorganizowanie takiego programu jest bardzo czasochłonne i jako projekt logistyczny bardzo złożone. Do tego dochodzi aspekt sprawnej komunikacji pomiędzy firmami. Tym bardziej cieszy fakt, że Arrow Trans Corp udało się z sukcesem przeprowadzić ten projekt. Z ciekawością będziemy obserwowali proces dołączania kolejnych firm do programu.

W tym miejscu warto przytoczyć jeszcze jedną istotną sprawę poruszoną przez Piotra Klicha:

„Dobrze prosperująca firma transportowa to nie majątek trwały – to ludzie! Możesz mieć piękne biuro, najnowsze komputery i nowe ciężarówki, ale jeśli nie masz odpowiednich ludzi umieszczonych na odpowiednich miejscach, nigdy nie odniesiesz sukcesu. Od początku założenia firmy kierowałem się właśnie tą filozofią. I jak pokazały lata, mój sposób zarządzania personelem, jego dobór i nagradzanie jest właściwy, gdyż firma rozwija się bardzo dynamicznie. A to wszystko właśnie dzięki wspaniałej kadrze. Ten program jest kolejnym ze sposobów, aby powiedzieć im wszystkim – dziękuję! Za waszą pracą, za to jacy jesteście, za to że tworzycie najlepszą firmę transportową na rynku”.

Dział marketingu Arrow Trans Corp dba, aby program  rabatowy cały czas się rozwijał. Dlatego zapraszamy wszystkie firmy, które chcą się do niego przyłączyć i zyskać kilkuset nowych, lojalnych klientów. Zainteresowani, proszeni są o kontakt mailowy na adres: marketing@arrowtrans.net .

Paweł Raczkowski

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Botwinka

Sos kurkowy do mięsa

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks