REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaMateriał partneraJaki MacBook w 2022 wybrać

Jaki MacBook w 2022 wybrać

-

Jaki MacBook w 2022 wybrać? Na które modele warto zwrócić uwagę? Jeśli jesteś zainteresowany zakupem laptopa Apple, zapraszamy do lektury! Dziś przedstawiamy popularne MacBooki, które cieszą się aktualnie sporą popularnością.

  1. MacBook Pro czy MacBook Air – który wybrać?
  2. Jakie parametry MacBooka są ważne?
  3. Dla kogo nowy MacBook Pro 14?

Jakiego MacBooka w 2022 warto kupić? Polecamy skupić się na urządzeniach z procesorem od Apple, czyli M1, M1 Max lub M1 Pro. Chociaż modele z Intelem w dalszym ciągu są dobre i wydajne, to wybierając MacBooki z M1, masz pewność, że Twój laptop będzie dłużej wspierany przez producenta. W niniejszym artykule przedstawiamy MacBooki, na które warto zwrócić szczególną uwagę.

MacBook Pro czy MacBook Air – który wybrać?

REKLAMA

MacBook Pro czy MacBook Air? Który model jest lepszym rozwiązaniem? Wszystko zależy od tego, czego właściwie potrzebujemy. Jeśli interesuje Cię uniwersalne i mobilne rozwiązanie, które nie obciąży Twojego plecaka lub torby, a jednocześnie zagwarantuje wydajną pracę, MacBooki Air spełnią Twoje oczekiwania. W podstawowej wersji laptopy serii Air sprawdzą się między innymi do przeglądania Internetu, oglądania filmów i seriali, a także do podstawowych prac biurowych. MacBook Air z większą ilością RAM-u oraz równie większym dyskiem SSD i z procesorem M1 doskonale da sobie radę także z bardziej profesjonalnymi działaniami – na przykład szybką obróbką zdjęć czy montażem.

Jeśli natomiast szukasz bardziej wydajnego i profesjonalnego rozwiązania, rozważ zakup MacBooków Pro – szczególnie z czipem Apple M1. To doskonałe rozwiązanie dla wymagających użytkowników. Trzynastocalowe urządzenia sprawdzą się zarówno do pracy w domu, jak i poza nim. Są nieco cięższe od MacBooków Air, ale w dalszym ciągu nie sprawiają większym problemów podczas transportu. Wyposaża się je w ekran, który gwarantuje wysoką jakość obrazu i optymalną wielkość, dzięki czemu nie musisz podłączać do laptopa zewnętrznego ekranu. Wydajna bateria natomiast zapewnia nawet kilkunastogodzinną pracę na jednym ładowaniu! Szczegóły na temat poszczególnych modeli z możliwością zakupu w atrakcyjnej cenie znajdziesz między innymi na https://lantre.pl/c/236/macbook-pro-13-macbook-pro-mac.html w opisach interesujących Cię wariantów.

Jakie parametry MacBooka są ważne?

Jeśli chodzi o wydajność, między sobą MacBooki nie różnią się zbyt dużo. To znaczy, przeciętny użytkownik nie zauważy większej różnicy. Do niewymagających i podstawowych działań sprawdzi się każdy laptop Apple, nawet ten najtańszy z podstawowymi parametrami. Jeśli jednak zależy Ci na nieco wyższej mocy, oto właściwości, na które warto zwrócić uwagę, wybierając optymalny dla siebie model.

Przede wszystkim powinieneś zwrócić uwagę na wielkość RAM-u i dysk SSD. Dziś specjaliści zalecają, by decydować się na urządzenia z minimum 16 GB RAM-u. W przypadku SSD do podstawowego działania wystarczy w zupełności dysk o pojemności 256 GB, jednakże warto myśleć przyszłościowo i zdecydować się, chociażby na 512 GB. Dlaczego? Każdy MacBook jest bardzo długo wspierany przez producenta – znacznie dłużej niż urządzenia z Windowsem. Gwarantujemy, że urządzenie będzie służyć Ci przez kilka lat. W tym przypadku większy dysk SSD może się przydać – nie wiesz w końcu, czy za dwa lata nie zajmiesz się – na przykład – profesjonalną fotografią, grafiką czy montażem filmowym.

Laptopy MacBook w przeróżnych wariantach znajdziesz między innymi na stronie https://lantre.pl/c/118/macbook-pro-mac.html, gdzie możesz skorzystać z filtrów, zaznaczyć interesujące Cię parametry i tym samym zaoszczędzić sporo czasu na poszukiwaniach, gdyż lista ograniczy się tylko i wyłącznie do wybranych przez Ciebie rozwiązań.

Dla kogo nowy MacBook Pro 14?

Jesteś fotografem? A może zajmujesz się zawodowo montowaniem filmów i szukasz nowego sprzętu, który będzie jednocześnie i wydajny? Sprawdź koniecznie MacBooka Pro 14! To idealne rozwiązanie, dostępne w kilku wariantach z procesorem Apple M1 Max lub M1 Pro. Oprócz czternastocalowych urządzeń w ofercie znajdziesz również modele z szesnastocalowym ekranem. W przypadku pamięci RAM do wyboru masz 16, 32, a nawet 64 GB! MacBooki Pro 14 cali znajdziesz między innymi na stronie https://lantre.pl/macbook-pro-14-573 w atrakcyjnych cenach. Nie zwlekaj i już teraz znajdź odpowiednie urządzenie dla siebie!

Dziennik Związkowy – Polish Daily News i Alliance Printers and Publishers Inc. nie ponoszą odpowiedzialności za treść artykułów sponsorowanych publikowanych na www.dziennikzwiazkowy.com

REKLAMA

2109180837 views

REKLAMA

2109181069 views

REKLAMA

REKLAMA

2110977460 views

REKLAMA

2109181210 views

REKLAMA

2109181309 views

REKLAMA

2109181417 views