REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Artykuł sponsorowany Arrow Trans Corp rozdaje kolejne prezenty swoim kierowcom

Arrow Trans Corp rozdaje kolejne prezenty swoim kierowcom

-

Jeszcze nie wybrzmiały echa uruchomienia firmowego programu rabatowego dla pracowników, a kierowcy Arrow Trans Corp mogą się już cieszyć kolejnymi wymiernymi benefitami wynikającymi z zatrudnienia w tej znanej firmie transportowej.

Tym razem zostali obdarowani specjalnymi plecakami zawierającymi środki ochrony personalnej: maseczki jednorazowe, maseczki wielorazowe z filtrem, płyny do dezynfekcji rąk oraz gadżety firmowe.

REKLAMA

Piotr Klich, CEO Arrow Trans Corp: ”Korzystając z okazji chciałbym powiedzieć kilka słów o kondycji mojej firmy. Otóż, kryzys uderzył nas mocno, co szczególnie miało odzwierciedlenie w wynikach za kwiecień i maj, jednak przezwyciężyliśmy te chwilowe spadki i rozwijamy się bardzo dynamicznie. Jesteśmy w fazie dokupowania kolejnych przyczep i ciężarówek oraz wchodzenia na nowe rynki i trasy. Na pewno nie narzekamy na nudę! – dodaje żartobliwie Piotr Klich i kontynuuje – Obecne prezenty dla kierowców mają za zadanie chronić naszych cennych pracowników w nadchodzących miesiącach. Czy będziemy mieli do czynienia z nawrotem pandemii, czy też nie, kierowcy muszą mieć zawsze pod ręką podstawowe środki ochrony osobistej. Tym samym kontynuujemy strategię dbania i nagradzania naszych ludzi za ciężką pracę w tych trudnych czasach. Zachęcam jednocześnie innych kierowców do rozmowy na temat pracy u nas gdyż mamy jeszcze do obsadzenia kilka miejsc na różne trasy. Mam nadzieję, że nasze wysiłki, aby zapewnić jak najlepsze warunki pracy, zostaną dostrzeżone i potencjalni pracownicy zgłoszą się wkrótce”.

Tak jak pisaliśmy na wstępie artykułu, akcja rozdawania prezentów nastąpiła już w tydzień po wprowadzeniu przez Arrow Trans Corp autorskiego programu rabatowego dla pracowników, którego szczegóły są dostępne na stronie www.arrowtrans.net/exclusive-club/. Ledwie ten program wszedł w życie, a już dołączają do niego kolejne firmy: salon fizykoterapii pani Agnieszki Adamczyk „Back2Life” z Palatine oraz Paul Auto Repair z Schaumburga. Widać zatem jak sprawnie i skutecznie Arrow Trans Corp robi wszystko, aby pracownicy firmy byli jak najbardziej zadowoleni oraz odpowiednio nagradzani.
Dowiedz się więcej o tej znakomitej firmie wchodząc na jej nową stronę internetową www.arrowtrans.net i jeśli zamieszczone tam informacje przekonają cię do zmiany pracy na lepszą, zadzwoń pod numer 773-954-5787 i porozmawiaj o ofercie dla siebie.

Paweł Raczkowski

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Botwinka

Sos kurkowy do mięsa

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks