REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Artykuł sponsorowany Arrow Trans Corp dziękuje swoim kierowcom

Arrow Trans Corp dziękuje swoim kierowcom

-

W ramach obchodów Narodowego Tygodnia Doceniania Kierowców Ciężarówek (National Truck Driver Appreciation Week), który w tym roku odbywa się w dniach 13-19 września, firma Arrow Trans Corp przeprowadziła szereg wewnętrznych działań marketingowych mających na celu nagrodzenie swoich kierowców.

Na początek powiedzmy o kolejnym niestandardowym pomyśle zrealizowanym przez Arrow Trans Corp. W ramach działań firmy na Facebooku poproszono fanów firmy o publikowanie ich własnych podziękowań skierowanych do kierowców ciężarówek za ich ciężką pracę. I tu ciekawostka, za każde takie otrzymane podziękowanie, Arrow Trans Corp przeznaczył $5 na zasilenie fundacji You Can Be My Angel. Pomysł uważamy za doskonałe połączenie działań marketingowych z działaniami charytatywnymi. Oby więcej firm myślało i działało w ten sposób!

REKLAMA

Piotr Klich, CEO Arrow Trans Corp: ,,Zacznę od tego, że od dawna współpracujemy z Kasią Romanowską wspierając działania fundacji ratującej życie dzieciom. Dzięki podziękowaniom od internautów dla kierowców ciężarówek, złożonym na naszym Face Book’u do końca tygodnia zbieramy środki dla fundacji You Can Be My Angel. Mam nadzieję, że będzie ich jak najwięcej. O czym z pewnością poinformujemy czytelników w nastepnym artykule. Wiem, że te pieniądze bardzo im się przydadzą, gdyż ten rok jest bardzo trudny dla wszystkich. Trzeba jasno powiedzieć, że rok 2020 jest też szczególny dla całej branży transportowej. Mieliśmy do czynienia z niepewnością, ogromnymi spadkami rynkowymi i upadłościami wielu firm. Nikt nie mógł powiedzieć, że był na to przygotowany, jednak dzięki naszemu planowi rozwoju strategicznego, który wprowadziliśmy lata temu i ciągle go się trzymamy, mieliśmy siły i środki, by przetrwać. W okresie wiosennym, który był najgorszy, nie zredukowaliśmy zatrudnienia nawet o jedną osobę, aby ciąć koszty. Takie jest właśnie moje podejście do relacji z kierowcami – jesteśmy razem na dobre i na złe. Oni nie są dla mnie jedynie pracownikami, są jak rodzina i tak wzajemnie się traktujemy i trzymamy razem wspierając się w trudzie codziennej pracy. To dzięki naszym wspaniałym kierowcom, firma wyszła z kryzysu silniejsza niż kiedykolwiek. Inwestujemy ciągle w nowe przyczepy, ciężarówki i sprzęt. Ale przede wszystkim inwestujemy w ludzi! To oni tworzą fundament naszej wspaniałej firmy. Dziękuje im za to z całego serca!”.

W ramach tych podziękowań firma przygotowała zestaw upominkowy dla pracowników biurowych oraz kierowców. W jego skład wchodzą ubrania firmowe i doskonałej jakości słuchawki bezprzewodowe. W tym miejscu należy zaznaczyć, że jest to kolejny zestaw prezentów dla kierowców, gdyż nie dalej, jak w lipcu tego roku, kierowcy otrzymali plecaki wypełnione środkami ochrony osobistej. Należy do tego dodać jeszcze program rabatowy Arrow Trans Corp Exclusive Club, przeznaczony wyłącznie dla pracowników Arrow Trans Corp, dzięki któremu mogą oni korzystać ze zniżek w szeregu renomowanych firm. Program wystartował w czerwcu tego roku. Pełną listę firm i informacje o programie można znależć wchodząc na ta stronę internetową: https://www.arrowtrans.net/exclusive-club/

Składając podziękowania kierowcom chcemy też wspomnieć o tych najlepszych z najlepszych, którzy są miesięcznie nagradzani w Arrow Trans Corp tytułem „Kierowcy Miesiąca”. Od momentu wprowadzenia tego programu takie tytuły, jak dotąd otrzymali: Bogdan Chomiak, Łukasz Gębarowski, Janusz Stańczyk, Attila Tudos, Serghei Rotari i John Szypcio. Gratulujemy!

Jak widać firma Arrow Trans Corp jest wydatnie wybijającą się firmą transportową na tle konkurencji, szczególnie jeśli chodzi o dbałość o pracowników i system dodatkowego ich wynagradzania.

Dowiedz się więcej o tej znakomitej firmie wchodząc na jej nową stronę internetową www.arrowtrans.net i jeśli zamieszczone tam informacje przekonają cię do zmiany pracy na lepszą, zadzwoń na numer 773-954-5787 i porozmawiaj o ofercie dla siebie.

Tekst: Paweł Raczkowski

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks