REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaZobaczAshton Kutcher nie nosi już obrączki

Ashton Kutcher nie nosi już obrączki

-

W ostatnich tygodniach Ashton Kutcher i Demi Moore nie mogą narzekać na brak zainteresowania mediów. Prasa bulwarowa ostrzy sobie zęby na kolejny głośny rozwód w Hollywood. Do tej pory żadne z zainteresowanych nie wypowiadało się publicznie w sprawie i fani znanej pary ciągle wierzyli w dobre zakończenie całej historii. Opublikowane dziś przez Ashtona Kutchera wideo sugeruje jednak, że tabloidy mogą zacierać ręce.

fot. Sara Lear, 23-latka odpowiedzialna za rzekomy rozpad małżeństwa Ashtona i Demi

Do dziś większość publikacji poświęconych sytuacji małżeństwa aktorów Demi Moore i młodszego o 16 lat Ashtona Kutchera oparta była na domysłach, wyznaniach rzekomych kochanek i wyssanych z palca kłamstwach.

REKLAMA

Zobacz: Koniec małżeństwa Moore-Kutcher?

Aston Kutcher postanowił wziąć jednak sprawy w swoje ręce. Na stronie Chime.In aktor opublikował nietypowe w treści wideo, które ma rozwiać wszelkie wątpliwości niedowiarków.

W nagraniu wyraźnie widać, że Kutcher nie nosi już ślubnej obrączki, co można odczytać jako jasny znak co do statusu quo jego związku z Demi. Aktor apeluje w nim o „więcej prawdy w mediach” i dodaje, że „jeszcze kilkadziesiąt lat temu wydawcy przykładali dużo większą wagę do materiałów, które publikowali w prasie, ponieważ zależało im na ich reputacji”.

W dalszej części nagrania Kutcher stara się wyjaśnić, jak odbiera współczesne media. Jego zdaniem „łatwo jest obecnie naruszyć dawne standardy rzetelności przekazywanej informacji”.

Dalsza część wywodu 33-letniego aktora zdaje się sugerować, że prasa wypisuje nieskończone kłamstwa na temat jego relacji z Demi Moore. Niemniej jednak, brak obrączki na jego palcu stał się powodem gorączkowych spekulacji internetowych.

Rewelacje na temat rzekomej zdrady, jakiej 23 sierpnia br.dopuścił się Ashton dotarły do prasy dzięki relacji chłopaka jednej z dziewczyn, która była obecna podczas imprezy w apartamencie Kutchera. W rozmowie z dziennikarzami mężczyzna powiedział, jak zastał Ashtona w jacuzzi z 4 nagimi kobietami. Sara Leal miała nazajutrz opowiedzieć przyjaciółce, że między nią a aktorem doszło do zbliżenia.

Zobacz: Czy te oczy mogą kłamać?

Biorąc pod uwagę opublikowane dziś przez Kutchera wideo należy przypuszczać, że całej prawdy nie poznamy nigdy. Chyba że głos w sprawie zabierze Demi Moore.

AS

Zobacz wideo Ashtona Kutchera:

http://chime.in/user/aplusk

2 KOMENTARZE

REKLAMA

2109575774 views

REKLAMA

REKLAMA

2109576006 views

REKLAMA

REKLAMA

2111372397 views

REKLAMA

2109576147 views

REKLAMA

2109576246 views

REKLAMA

2109576354 views