REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Z Chicago i Illinois Miesiąc Dziedzictwa Polskiego w Sądzie Okręgowym Powiatu Cook

Miesiąc Dziedzictwa Polskiego w Sądzie Okręgowym Powiatu Cook

-

Chicago (Inf. wł.) –Szef Sądu Okręgowego Powiatu Cook, sędzia Timothy Evans, poinformował, że doroczne zwiedzanie gmachu sądu Richard J. Daley Center, przy 50 West Washington Street –z okazji obchodów Miesiąca Dziedzictwa Polskiego w Ameryce – odbędzie się 28 października. Współsponsorem inicjatywy jest Advocates Society – stowarzyszenie prawników polskiego pochodzenia.

 

REKLAMA

Uczestnicy tury zapoznają się z codziennymi operacjami biur jednego z największych w kraju systemów sądowniczych. W programie jest między innymi: obserwowanie przez chwilę rozprawy sądowej w toku, prelekcja sędziego i spotkanie z przedstawicielami stowarzyszeń prawniczych.

 

Ponadto uczestnicy tury otrzymają przewodnik po wymiarze sprawiedliwości powiatu Cook, wyjaśniający podstawowe struktury i procedury sądowe, oraz wyliczający usługi administracji sądu i powiatu.

 

Osoby zainteresowane udziałem w zwiedzaniu sądu – w ramach programu Annual Polish Heritage Month Courthouse Tour – powinny skontaktować się z Milissą Pacelli z wydziału kontaktów zwnętrznych (Public Affairs), tel. (312 ) 603-1927 do wtorku 25 października (włącznie). Zaleca się wcześniejsze rezerwacje. Początek tury o godz. 10 rano w zachodnim lobby Daley Center (Randolph i Clark).

 

Więcej informacji na stronie internetowej Circuit Court of Cook County: www.cookcountycourt.org.

 

(ao)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks