REKLAMA

2132649978 views

REKLAMA

2132649976 views
0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Emilia Jodlowska

-

Cześć, 2020!

Jak się masz, 2020? Piszę do Ciebie list z podziękowaniem za wszystko, czego nauczyłam się w tym roku i za wszystkie wydarzenia, które miały miejsce. Bez Ciebie nie wiedziałabym, które z moich koleżanek są mi najbliższe, co będę robić, kiedy skończę studia i też nigdy bym nie znalazła sposobu na życie. Wszyscy Cię tak strasznie nie lubią i rozumiem dlaczego, ale ja tak dużo nowych rzeczy odkryłam o sobie w tym roku! Zaczęłam się lubić taką, jaką jestem, zaakceptowałam siebie i przestałam źle się oceniać. Każdy znajdzie w swoim wyglądzie czy charakterze coś nie tak, ale dlaczego przejmujemy się takimi małymi rzeczami? Zrozumiałam w końcu, że zwracanie uwagi na małe drobiazgi kompletnie nic nam nie daje.

REKLAMA

Dzięki Tobie doszłam też do wniosku, że bycie pewnym siebie jest niezmiernie ważne, gdyż może to mieć wielki wpływ nie tylko na mnie, ale też na innych wokół mnie. Jeszcze pracuję nad tym, ale jestem bliższa osiągnięcia sukcesu, niż byłam na początku roku.

W tych dziesięciu miesiącach tak strasznie dużo, ale też i tak strasznie mało się stało. Siedziałam zamknięta w domu od marca do maja i nudziłam się niezmiernie. Skończyłam szesnaście lat w czerwcu. Wybrałam się na wielką, ale bezpieczną wycieczkę w lipcu. W sierpniu zaczęła się szkoła, od nowa siedzenie przy komputerze, przerywane jedyną rozrywką, jaką jest dla mnie pływanie. Zaczęłam pracować we wrześniu, a teraz mamy październik i czas umyka strasznie szybko. Jeszcze nam zostało trochę listopada i grudzień. Zobaczymy, co jeszcze nam przyniesiesz, Roku 2020?

I w ten sposób kończę ten list, bo wiem, że Twój czas też się już kończy. Jestem gotowa na nowy rok tak jak wszyscy, ale tego, czego nauczyłam się z Tobą nigdy nie zapomnę i moje prywatne doświadczenia wezmę do nowego roku. NA PEWNO tak łatwo nie odejdziesz w zapomnienie i będą o Tobie mówili przez wiele, wiele kolejnych lat. Kiedy będzie już Twój czas na odejście, pamiętaj, że los wszystkich potoczył się jakoś inaczej i Ty miałeś na to ogromny wpływ, Roku 2020.

Serdeczna

Emilia Jodlowska

16 lat

Szkoła im. Mikołaja Kopernika w Niles

„Jesteś bardzo ambitna i zdecydowana” – wszyscy o mnie tak mówią, co zresztą jest prawdą. Kiedy coś chcę osiągnąć, zrobię wszystko, żeby to mieć. Lubię spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi. Moje zainteresowania to pływanie, pieczenie i śpiewanie. Już 10 lat chodzę do polskiej szkoły i bardzo kocham panującą tam polską atmosferę i wszystkich moich nauczycieli.

REKLAMA

2129605561 views
Poprzedni artykułAnia Wilkowski
Następny artykułPatrycja Szot

REKLAMA

REKLAMA

2129605576 views

REKLAMA

REKLAMA

2131401896 views

REKLAMA

2129605586 views

REKLAMA

2129605589 views

REKLAMA

2129605593 views