REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Wydarzenia Wygrała 25 mln dol. w Powerball choć nie miała zamiaru

Wygrała 25 mln dol. w Powerball choć nie miała zamiaru

-

Mieszkanka miasteczka Lithonia w stanie  Georgia, Kathy Scruggs, wygrała 25 mln dol. w Powerball, choc w ogóle nie miała zamiaru kupować kuponu loteryjnego.

44-letnia kobieta odbierając swoją wygrana wyznała przedstawicielom lotto, że nigdy nie miała zamiaru próbować  szczęścia właśnie w Powerball. Kupując los loteryjny w małym, sklepiku poprosiła o kupon Mega Millions. Kasjerka nie dosłyszała i sprzedała Kathy Scruggs odcinki kuponów na dwie różne gry. Scruggs w tym momencie podjęła najlepszą decyzję w swoim życiu – nie upomniała się o zwrot pieniędzy i nie oddała niechcianego kuponu.

ZOBACZ WIDEO

Kobieta ma sporo planów związanych z kwotą 15 124 017 mln (ponieważ taką opcję płatności wybrała). Zamierza kupić samochód, podróżować, a także pomóc rodzinie. Kathy Scruggs chce także stworzyć fundację dla bezdomnych oraz pomóc osobom, które nie mogą sobie pozwolić na wykupienie ubezpieczenia dentystycznego.

Kasjerka, która przez przypadek uszczęśliwiła klientkę, nie pamięta tej transakcji, ale wyraziła chęć spotkania się z nią i osobistego pogratulowania.

Mieszkanka Lithonia, zanim kupiła szczęśliwy los loteryjny, bez powodzenia szukała od wielu miesięcy pracy.

Numery warte 25 mln to: 16, 41, 42, 50, 59 i dodatkowa: 5

MB

Zobacz także: 4-krotna wygrana na loterii. Tylko w Teksasie

Para z Minnesoty zgarnęła 229 milionów w Powerball

Wygrana Mega Millions ma siedmiu zwycięzców

 

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks