REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaWydarzeniaWujek prezydenta Obamy jest w USA nielegalnie

Wujek prezydenta Obamy jest w USA nielegalnie

-

Onyango Obama, stryj prezydenta USA został aresztowany za jazdę pod wpływem alkoholu i trafił w ręce urzędników ICE w związku z nieuregulowanym statusem imigracyjnym – informuje AP. 67-letni imigrant z Kenii powiedział policjantom, że kaucję wpłaci za niego … Biały Dom.

fot. Framingham Police Dept./ Onyango Obama jest wujkiem prezydenta USA

Onyango Obama został aresztowany w miniony weekend w Framingham w stanie Massachusetts, kiedy nie zatrzymał się na znaku stop i niemal nie uderzył w policyjny radiowóz. Po przewiezieniu na komisariat policji, mężczyzna został poinformowany, że ma prawo do jednej rozmowy telefonicznej, z osobą która wpłaci za niego kaucję. 67-latek oświadczył, że w związku z tym „chyba zadzwoni do Białego Domu” – napisano w policyjnym raporcie, do którego dotarła AP.

REKLAMA

Na jeździe po pijanemu nie skończyły się jednak problemy krewnego prezydenta. Okazało się bowiem, że mężczyzna od blisko 30 lat przebywa na terenie USA nielegalnie i ma na koncie nakaz deportacji, który zignorował. Krewny Baracka Obamy trafił więc w ręce urzędników imigracyjnych.

Onyango Obama pochodzi z Kenii i jest przyrodnim bratem nieżyjącego już ojca prezydenta USA.Obama jest także bratem Zeituni Onyango, ciotki Baracka Obamy, o której niedawno było głośno, także z powodu jej problemów imigracyjnych. Ostatecznie jednak kobieta uzyskała azyl w USA.

Zobacz: Ciotka prezydenta dostała azyl

Onyango Obama może mieć z tym nieco większe trudności. 67-latek usłyszał bowiem zarzut jazdy po pijanemu i wymuszenia pierwszeństwa. Policjant, który w ostatnich chwili uniknął zderzenia z samochodem prowadzonym przez Obamę zeznał także, że kierowca zachowywał się w stosunku do niego arogancko.

Kilka dni temu prezydent Barack Obama podpisał rozporządzeni, na mocy którego tymczasowo wstrzymane zostały deportacje nielegalnych imigrantów, którzy nie złamali prawa. ICE skoncentrować ma się jedynie na tych, którzy popełnili w USA przestępstwa. Ostatnie zarzuty pod adresem krewnego prezydenta z pewnością nie ułatwią mu drogi do legalizacji pobytu.

12 KOMENTARZE

  • Jestes głupi naiwny analfabeta i powinienes się trzymać daleko od kompa. Myslę że Cię nie uraziłem? Nie często pozwalam sobie na taki komętarz wszystkich zniesmaczonych przepraszam.

  • nowy- nawyzywales go od analfabetow a sam nie wiesz jak sie pisze smiesznie proste slowo “komentarz” – w twoim wykonaniu “komętarz”.jednym slowem przyganial kociol garnkowi…

  • W twoim przypadku używanie nie polskiej czcionki załatwia sprawę ą,ę,ł itd. A to tylko prosta literówka w czasie pisania z tą własnie polską czcionką.Niestety mój komputer nie ma małego “Ś” więc nie reaguj emocjonalnie drogi profesorze Charlie_Charlie.

  • sraty aty dooopa w kraty jak mawiaja przedszkolaczki. gdybys napisal e bez ogonka to bylaby literowka . mi nie chodzi o ten drobny blad gdyz kazdy je popelnia ale o to ze chwilke wczesniej od analfabetow nawyzywales.
   tak wiec lepiej skup sie nad trescia a nie zabawie w smieszne ogonki.

  • dales sie zlapac na haczyk bez robaka odslaniajac swoj kolejny nick jestes wszedzie gdzie mozna osmieszyc uzytkownika forum nie szanujac zdania innych
   czytalem jak sie skupiles nad trescia w pewnym watku dwoiles sie i troiles aby dopiec kazdemu kto ma inne zdanie od twojego a mimo to jak hipokryta nawolywales sam do umieszczenia wpisu odpowiedniego do tematu szukasz tylko zaczepki i juz w niedlugim czasie znow zmienisz nick 🙂

  • w sobote na forum ogolnie pisalem ze zmieniam nick pacanie 🙂
   a gdybym nie zaserwowal ci linkow do definicji to bys nawet analfabeto do dzisiaj nie wiedzial co znaczy trolling wiec nie napinaj sie tak bo nie zakrzyczysz plamy jaka dales ukazujaca twoj brak elementarnej ortografii na poziomie 3 klasy podstawowki

  • Biegające zagrożenie dla zdrowia zwane Charlie_Charlie.
   Z rezultatów badań wynika, że najbardziej nie lubianymi przez ludzi stworzeniami są karaluchy, ale w dodatku są one niebezpieczne dla zdrowia. Jak czytamy w The New York Times karaluchy o wiele częściej wywołują alergię, niż dotąd mniemano. „Przyczyną wzrostu zachorowalności na astmę w śródmieściach amerykańskich miast może być inwazja karaluchów na te dzielnice”. Jak się powszechnie uważa, karaluchy są roznosicielami grzybów pierwotniaków, bakterii i wirusów. Doktor Stephen C. Frantz, uczony z Ministerstwa Zdrowia w Stanie Nowy Jork, tak się wypowiedział na temat rosnącej liczby karaluchów na gęsto zaludnionych obszarach miejskich: „Najczęściej borykamy się z tymi problemami dlatego, że sami stwarzamy warunki, w których te owady dobrze się czują”
   To tyle na twój temat 🙂

REKLAMA

2122217178 views

REKLAMA

REKLAMA

2122217195 views

REKLAMA

REKLAMA

2124013515 views

REKLAMA

2122217205 views

REKLAMA

2122217211 views

REKLAMA

2122217215 views