REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaWydarzeniaWiosna pod znakiem soczystej pomarańczy

Wiosna pod znakiem soczystej pomarańczy

-

Po ciemnych zimowych odcieniach nadszedł czas na wiosenną paletę kolorów. Ponure granaty, nudne szarości odchodzą w zapomnienie. Czas na świeże, nasycone barwy, które wprowadzą nas w nadchodzącą wiosnę. Bo właśnie wiosna wyznaczy nam modne kolory tego sezonu. Będą to inspiracje kolorów wiosennych kwiatów: krokusów, przylaszczek, sasanek. Zatem bądźmy gotowe na nowy sezon znajomością obowiązujących trendów. A będą to propozycje niezwykle barwne i zaskakujące.

Kwiatowe stroje sprawdzą się wszędzie. Sukienki w kwiaty, spódnice a nawet szerokie spódnico-spodnie zachwycą nas rozmytymi wzorami z roślinnością w tle.

REKLAMA

Wymagane będą intensywne kolory. Soczysty pomarańczowy, cytryna, róż, seledyn łączony z żółtym czy ultramaryna – królewski błękit noszony z fioletem. Po prostu bez neonowych kolorów nie obejdzie się. Wszystkie zestawy będą dozwolone, chociaż tak naprawdę trudno będzie odróżnić kicz od kobiecego glamour.

Inną propozycją na wiosnę 2011 będzie kolejny powrót spódnic z długością do połowy łydki, a nawet i jeszcze dłuższych, czyli maksi w stylu hippie i boho. Spódnice długie za kolano będziemy nosiły z dopasowana górą do czółenek ze spiczastym noskiem.

Bez wahania sięgniemy ponownie po ubrania inspirowane disco lat 70. Stąd właśnie wzięły się szerokie spodnie, bluzki z szerokimi rękawami w stylu dzieci – kwiatów.

Chociaż wiodące będą wibrujące kolory, to dla tradycjonalistek zawsze znajdzie się spora dawka klasyki. Prosta, nowoczesna elegancja w stonowanych kolorach. Na pewno będą to kolory z zeszłego lata, ale ciut jaśniejsze. Będzie to minimalizm idący w nowym kierunku z nieco odmiennym wizerunkiem.A zatem z jednej strony barwy fluoroscencyjne a z drugiej strony proste, czyste linie w neutralnych kolorach.

A jeżeli będziemy chciały podkreślić naszą osobowość idącą w nowym kierunku, to poprzez dodanie jaskrawego dodatku odmienimy nasza klasyczną elegancję chociaż na moment.

Zatem zabierajmy się za tworzenie kolorowego kolażu w naszej szafie, zanim wiosna na dobre powie nam „dzień dobry”.

[cincopa AkJAojKDZA6n]

IO

REKLAMA

2128728780 views

REKLAMA

REKLAMA

2128728796 views

REKLAMA

REKLAMA

2130525116 views

REKLAMA

2128728806 views

REKLAMA

2128728810 views

REKLAMA

2128728814 views