REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaWydarzeniaWideo. Bachmann żartuje, że huragan to znak od Boga

Wideo. Bachmann żartuje, że huragan to znak od Boga

-

“Mięliśmy trzęsienie ziemi, mieliśmy huragan. Kiedy wreszcie zaczniecie słuchać Boga?” – taki “dowcip” zaserowała w niedzielę Amerykanow Michele Bachmann.  Ubiegająca się o republikańską nominację w 2012 roku polityk stwierdziła  z uśmiechem na ustach, że ostatnimi kataklizmami Bóg próbuje zwrócić na siebie uwagę polityków. Dzień później swą wypowiedź nazwała żartem.Wielu Amerykanom wcale nie jest jednak do śmiechu…

fot.Gage Skidmore/ Michele Bachmann

Michele Bachmann słynie z kontrowersyjnych wypowiedzi, często odwołujących się do uczuć religijnych konserwatywnych Ameykanów. Wystarczy chociażby przytoczyć jej propozycje by gejów i lesbijki „leczyć modlitwą”. Bachmann, która zabiega o partyjną nominację GOP w nadchodzących wyborach w niedzielę wystąpiła na wyborczym wiecu na Florydzie. To właśnie tam padły mocne słowa.

REKLAMA

Kongresmanka powiedziała, że ostatnie trzęsienie ziemi i huragan to apel Boga, aby politycy zaczęli słychać jego samego i zwykłych Amerykanów.

„Rozmowa Bachmann” z Bogiem okazała się jednak żartem, jak sama w poniedziałek stwierdziła polityk z Minnesoty. Jej biuro odmówiło udzielenia komentarzy.

W wielu amerykańskich mediach pojawiły się krytyczne opinie pod adresem Bachmann. Portal Politico.com zauważa, że co najmniej nie na miejscu jest żartowanie podczas politycznego wiecu z huraganu, który zabił co najmniej kilkanaście osób i zniszczył dobytek tysięcy ludzi.

Zobacz: Potwierdzono 11 ofiar śmiertelnych huraganu Irene

mp

Zobacz wystąpienie Michele Bachmann (wideo poprzedza reklama)

[field name=iframe]

7 KOMENTARZE

    • Maniek masz racje.Czytalem kiedys ksiazke “Wielki Boj”, ktora nawiazywala do Pisma Swietego, a szczegolnie do ostatniej jej ksiegi “Apokalipsy”.Mowa tam byla o tym ze jak USA upadnie ekonomicznie i moralnie, to juz nie sami ksieza ale rowniez politycy bada glosic ze Pan Bog sie na nas gniewa i zlaczy panstwo z kosciolem i wprowadza prawa religijne aby udobruchac gniew Boga, a pierwszym namacalnym prawem bedzie ustawa niedzielna zakazujaca wszelkiej pracy i handlu w niedziele.jak na razie w USA jest to nie dopomyslenia, ale tak bedzie i to juz wkrotce.

REKLAMA

2123353140 views

REKLAMA

REKLAMA

2123353157 views

REKLAMA

REKLAMA

2125149477 views

REKLAMA

2123353167 views

REKLAMA

2123353173 views

REKLAMA

2123353177 views