REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Wydarzenia LA: Zastrzelono znaną agentkę gwiazd

LA: Zastrzelono znaną agentkę gwiazd

-

fot.Norris-Getty/ Ronni Chasen została zastrzelona minionej nocy

Jedna z najpopularniejszych w Hollywood specjalistek od PR zajmująca się promocją wielu znanych produkcji filmowych została znaleziona we wtorek w nocy z ranami postrzałowymi w należacym do niej samochodzie. Jak donosi portal RadarOnline.com, 64-letnia Ronni Chasen zmarła w szpitalu w Beverly Hills w Kalifornii, w wyniku licznych ran postrzałowych.

Według doniesień mediów policja i karetka pogotowia zostały wezwane na miejsce zdarzenia przez świadków, którzy po północy usłyszeli odgłos kilku strzałów. Kiedy na miejsce przybyli ratownicy medyczni kobieta jeszcze żyła. Zmarła po przewiezieniu do pobliskiego szpitala. Ronni Chasen została wielokrotnie postrzelona w klatkę piersiową. Dokładne okoliczności zdarzenia są wyjaśniane przez policję z Bevely Hills.

REKLAMA

Wiadomo, że Ronni Chasen uczestniczyła w premierowym pokazie filmu “Burlesque” z Cher i Christiną Aguilerą.

Chasen była jedną z najpopularniejszych w Hollywood specjalistek od marketingu i PR. Pracowała jako rzecznik prasowy przy takich produkcjach jak „Driving Miss Daisy”, „Lolita” a ostatnio reprezentowała Michaela Douglasa w jego najnowszym filmie „Wall Street: Money Never Sleeps”. Prowadziła także kampanię na rzecz nominacji do Oskara trójwymiarowego filmu „Alice in Wonderland”.

MNP (New York Daily News)

Copyright ©2010 4NEWSMEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks