REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Wydarzenia Podejrzana osoba w pobliżu jednej ze szkół koło Newtown

Podejrzana osoba w pobliżu jednej ze szkół koło Newtown

-

W oddalonym o 30 km od Newtown Ridgefield zauważono podejrzaną osobę, która może być uzbrojona. Policja zamknęła wszystkie szkoły w miasteczku oraz w pobliskim Redding – informuje agencja Reuters.

Ridgfield leży w odległości około 30 kilometrów od Newtown, gdzie w piątek zabójca zastrzelił w szkole podstawowej 20 dzieci i sześć osób dorosłych. Policja nie podała żadnych szczegółów. W obu miasteczkach placóki oświatowe zamknięto do czasu odwołania.

REKLAMA

Wiadomo jedynie, że w leżącym w Redding (15 km od Newtown) szkoły odizolowano w ramach prewencji.

Jak powiedział porucznik Paul Vance ze stanowej policji Connecticut osoba, której poszukują obecnie funkcjonariusze może być uzbrojona, ale nie ma co do tego pewności. Władze zapewniają o pełnej mobilizacji zarówno lokalnej, jak i stanowej policji.

Po kilku godzinach na stronie internetowej władz oświatowych Ridgefield napisano, że “policja dała zielone światło dla odwołania alarmu”. “Siły bezpieczeństwa przeszukały teren i nie wykryły żadnego zagrożenia” – napisano w komunikacie. Na razie nie wiadomo, kim był mężczyzna, przez którego wzniesiono alarm.

tz

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks