REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Wydarzenia Najmłodsza uczestniczka konkursu ortograficznego Spelling Bee ma 6 lat

Najmłodsza uczestniczka konkursu ortograficznego Spelling Bee ma 6 lat

-

Ma sześć lat i jest najmłodszą uczestniczką w historii krajowego konkursu ortograficznego Spelling Bee.  Lori Anne Madison wraz z 278 dziećmi z całej Ameryki walczy o najwyższe wyróżnienie, choć większość współzawodników jest co najmniej dwukrotnie od niej starsza.

fot.ABC/ Lori Madison jest najmłodszą uczestniczką konkursu Spelling Bee

REKLAMA

Lori ustanowiła rekord kwalifikując się do konkursu w wieku sześciu lat. To nie zdarzyło się w 87 -letniej historii popularnego konkursu.  Dziewczynka przyznaje, że jest onieśmielona zainteresowaniem mediów i to najbardziej przeszkadza jej w normalnym życiu. Do stojącego przed nią ortograficznego wyzwania podchodzi ze spokojem i mówi, że nie boi się konkurencji. Na razie zakwalifikowała się do drugiego etapu konkursu.

Lori Anne Madison w wieku dwóch lat płynnie czytała, a ostatnio zdobyła także nagrody w pływaniu i w konkursie matematycznym. Rodzice utalentowanej sześciolatki próbowali zapisać ją do prywatej szkoły dla dzieci w jej wieku, ale zostali poinformowani, że dziecko znacznie wykracza poza nauczany tam program.

Lori w przyszłości chce zostać biologiem.

ZOBACZ MATERIAŁ TELEWIZJI ABC POSWIĘCONY DZIEWCZYNCE

 

 

 

1 KOMENTARZ

  1. No i bardzo dobrze oby jak najwiecej tak zdolnych dzieci bylo w Ameryce i na swiecie , chyba nikt by nie zalowal placic podatkow na inwestycje jaka jest edukacja z zadatkiem na geniusza ktora zwroci sie nastepnym pokoleniom chocby w badaniach nad pokonywanien chorob cywilizacyjnych .

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Marzę i wierzę

Gulasz z dynią

Smutne skutki dystansowania

Radny Reboyras na kwarantannie

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks