REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaWydarzeniaMakabryczne zabiegi "upiększania" ...cementem!

Makabryczne zabiegi "upiększania" …cementem!

-

Fotografie Oneal Morris wyglądają niczym karykatura Kim Kardashian. Są jednak prawdziwe. Kobieta, która na świat przyszła jako mężczyzna, podawała się za chirurga plastycznego i wstrzykiwała swym klientom cement, olej mineralny i klej do opon! Morris sama była ofiarą swych własnych zabiegów “upiększania.

fot. Miami Gardens Police Dept./ Oneal Ron Morris. Ofiara własnego zabiegu "upiększającego"

REKLAMA

30-letnia Oneal Ron Morris została aresztowana przez policję Miami na Florydzie w miniony piątek pod zarzutem praktykowania medycyny bez stosownych uprawnień. Morris według policji dokonała co najmniej kilku zabiegów chirurgicznych w czasie których, wstrzykiwała swym „pacjentkom” cement, mineralny olej oraz środek służący do łatania opon. Dzięki temu zgłaszające się do niej klientki miały uzyskać bardziej kobiece kształty.

Oneal Ron Morris, która na świat przyszła jako mężczyzna, sama poddała się takiemu „upiększającemu” zabiegowi. Jego efekty widoczne są wyraźnie na policyjnym zdjęciu, wykonanym tu z po aresztowaniu fałszywej lekarki.

Morris  wpadła w ręce policji, kiedy jedna z jej ofiar zgłosiła trafiła do szpitala, a lekarze zawiadomili policję. Młoda kobieta, która chciała uzyskać nieco krągłości i dzięki temu otrzymać pracę w jednym z klubów erotycznych, zapłaciła Morris 700 dolarów za serię „upiększających” zastrzyków. Ofiara, której tożsamości nie ujawniono, w okrutnych bólach, z poważnymi infekcjami zgłosiła się na izbę przyjęć. Przerażeni lekarze odkryli pod jej skórą gumowe, dmuchane elementy, wypełnione m.in. toksycznym gazem. Aby odwrócić efekty amatorskich operacji, kobieta przeszła liczne operacje, za które otrzymała słone rachunki. Nadal nie może także pracować.

Do tej pory co najmniej kilka osób zgłosiło się na policję, po nagłośnieniu sprawy Morris w mediach. Niewykluczone, że ofiar jest jednak więcej. Morris w pewnych kręgach znana była bowiem jako osoba, mogąca niedrogo skorygować niedoskonałości natury. Wiele jej ofiar wstydzi się jednak zgłosić komukolwiek, że poddało się zabiegowi u oszustki, która wszczepiła im pod skórę niebezpieczne substancje, narażając ich życie na niebezpieczeństwo.

30-letnia Oneal Ron Morris wyszła na wolność po wpłaceniu kaucji w wysokości 15 tys. dolarów.

Morris oskarżona została m.in. o praktykowanie medycyny bez uprawnień oraz doprowadzenie do poważnego uszkodzenia ciała.

To nie pierwszy raz kiedy Morris weszła w konflikt z prawem. Przed laty, jako mężczyzna wielokrotnie aresztowana była za kradzieże i oszustwa.

in

5 KOMENTARZE

  1. Absolutnie szczere gratulacje dla redakcji za promowanie wysokiej kultury języka na stronie! Korekta jaką wprowadziliście w moim komentarzu (powyżej) jest jak najbardziej uzasadniona, chociaż redaktorzy większości stron internetowych (również tych popularnych i uważanych za porządne, których z nazwy nie chcę wymieniać) nie zadaliby sobie takiego trudu. Szacunek muchomorka!

REKLAMA

2123342433 views

REKLAMA

REKLAMA

2123342450 views

REKLAMA

REKLAMA

2125138770 views

REKLAMA

2123342460 views

REKLAMA

2123342466 views

REKLAMA

2123342470 views