REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Wydarzenia LOT chce podbić amerykańskie niebo

LOT chce podbić amerykańskie niebo

-

PLL LOT zamierza prowadzić aktywniejszą działalność na rynku amerykańskim. Nowym partnerem przewoźnika w USA i Kanadzie, który wesprze działania sprzedażowe i będzie pracował nad wzmocnieniem marki LOT-u, zostanie firma Discover the World Marketing.

fot. PLL LOT/ Od stycznia LOt zamierza zmienić sposób zarządzania firma w USA i Kanadzie

LOT rozpocznie współpracę z firmą 1 stycznia 2011 roku. Polski przewoźnik przekaże nowemu partnerowi na rynku amerykańskim funkcje związane ze sprzedażą, co ma całkowicie zmienić dotychczasowy model zarządzania sprzedażą w USA i Kanadzie.

REKLAMA

Działalność firmy Discover the World Marketing ma zwiększyć rentowność PLL LOT na rynku amerykańskim w porównaniu do funkcjonowania dotychczasowych przedstawicielstw w USA i Kanadzie. Jednocześnie firma będzie wspierać LOT w działalności na rzecz społeczności polskiej w Ameryce Północnej, jak i agentów na tamtejszym rynku.

“Klienci rynku amerykańskiego, w tym ‘ambasadorzy’ naszego sukcesu w Ameryce, czyli Polacy mieszkający w USA i Kanadzie, są niezwykle ważni dla dalszego rozwoju PLL LOT. Najważniejsze dla spółki jest podtrzymanie najwyższych standardów obsługi pasażerów, jak również stałe umacnianie marki polskiego przewoźnika na kontynencie północnoamerykańskim” – mówi Leszek Narowski, członek zarządu PLL LOT ds. handlowych. – “Współpraca PLL LOT z firmą Discover the World Marketing, która posiada bogate doświadczenie biznesowe, podyktowana jest wyłącznie przesłankami ekonomicznymi”.

Nowy model zarządzania sprzedażą w USA i Kanadzie jest elementem programu restrukturyzacyjnego spółki.

Pasażerowie korzystający z usług PLL LOT nie odczują zmian związanych z reorganizacją przedstawicielstw przewoźnika na kontynencie północnoamerykańskim. Podróżni będą mogli nadal korzystać z biur sprzedaży LOT-u na lotniskach, z call center i biur podróży, które pośredniczą w sprzedaży biletów narodowego przewoźnika.

Polskie Linie Lotnicze LOT to jedna z najstarszych linii lotniczych na świecie. Od 1929 roku PLL LOT łączą Polskę ze światem. Obecnie samoloty w barwach LOT latają do ponad 50 miast w Europie i Ameryce Północnej. Wśród pilotów LOT-u są mistrzowie Europy i świata we wszystkich dyscyplinach sportów lotniczych. Od 2003 roku LOT należy do sojuszu Star Alliance, którego członkowie oferują obecnie 21 200 rejsów dziennie do 1172 portów lotniczych w 181 krajach. W 2012 roku LOT rozpocznie eksploatację samolotów najnowszej generacji – Boeing 787 Dreamliner.

Źródło:  PLL LOT

11 KOMENTARZE

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks