REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaWydarzeniaKanadyjski psychopata zabił w Hollywood? Policja bada sprawę

Kanadyjski psychopata zabił w Hollywood? Policja bada sprawę

-

Śledczy z Los Angeles sprawdzają czy Kanadyjczyk, który zamordował i rozczłonkował ciało chińskiego studenta, ma związek z zagadkowym morderstwem sprzed sześciu miesięcy. Luka Magnotta, gwiazdor gejowskich filmów dla dorosłych został zatrzymany przez Interpol w Berlinie.

fot. Policja z Los Angeles sprawdza czy Luka Magnotta miał związek z zabójstwem w Hollywood

REKLAMA

Zagadka śmierci 66-letniego Herveya Medelliny do dziś nie została rozwikłana. W styczniu tego roku na terenie parku Hollywood Hills, niedaleko słynnego napisu w plastikowych torbach znalezione zostały ludzkie szczątki: głowa, dłonie oraz stopy. Mimo upływu czasu i intensywnego śledztwa policji nie udało się ustalić motywu zbrodni ani wskazać podejrzanego.

Zobacz: Ludzkie szczątki znalezione na wzgórzu Hollywood

Kiedy jednak przed dwoma tygodniami kanadyjska policja poinformowała o psychopacie, który dokonał brutalnego zabójstwa i poćwiartował swą ofiarę, detektywi z Los Angeles postanowili zbadać, czy oba morderstwa mają związek i czy ich sprawcą jest ta sama osoba: Luka Magnotta.

Amerykańscy śledczy sprawdzają gdzie w styczniu przebywał Magnotta i czy miał jakikolwiek związek z Harveyem Medellinem. Kanadyjska twierdzi, że mężczyzna podróżował na Zachodnie Wybrzeże USA. Do tej pory nie ustalono jednak kiedy miało to miejsce.

Wedug kanadyjskiej policji Luka Magnotta pod koniec maja zamordował swego kochanka, pochodzącego z Chin 33-letniego studenta, Jun Lina. Magnotta poćwiartował zwłoki swej ofiary, a kilka części ciała wysłał do członków kanadyjskich partii politycznych w Ottawie oraz do szkół w Vancouver. Nagranie wideo, na którym widać jak zabójca rozcina ciało swej ofiary 25 maja Magnotta opublikował w Internecie. Według policji 29-latek dopuścił się także aktów kanibalizmu i nekrofilii.

Magnotta został zatrzymany 29 maja w Berlinie, po trwających kilka dni poszukiwaniach, w które zaangażował się m.in. Interpol. Mężczyzna trafił do aresztu i najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu dojdzie do jego ekstradycji do Kanady. Tamtejsi śledczy dokładnie analizuja wszelkie raporty o zaginięciach i nirozwikłanych morderstwach, do jakich doszło w cią ostatnich kulkunastu lat. Policja nie wyklucza bowiem, że ofiar geja-psychpaty mogło być więcej.

km

 

REKLAMA

2123128122 views

REKLAMA

REKLAMA

2123128139 views

REKLAMA

REKLAMA

2124924459 views

REKLAMA

2123128149 views

REKLAMA

2123128155 views

REKLAMA

2123128159 views