REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Wydarzenia Gabrielle Giffords została wypisana ze szpitala

Gabrielle Giffords została wypisana ze szpitala

-

Demokratyczna kogresmanka, który w styczniu została postrzelona w głowę w Tucson w Arizonie, opuściła szpital w Teksasie. Gabrielle Giffords od kilku miesięcy przechodziła rehabilitację w klinice w Houston. W środę demokratyczna polityk przeniosła się do posiadłości jej męża.

fot. Facebook/ Jedno z pierwszych zdjęć Giffords opublikowanych w czasie rekonwalescencji

Szef TIRR Memorial Hermann Hospital, gdzie Giffords od kilku miesięcy przechodziła rehabilitację poinformowała, że pacjenta została wypisana ze szpitala, ale nadal przyjeżdżać będzie na zabiegi.

REKLAMA

„Kongremanka Goffords wykazała ogromną wytrwałość i ciężką pracę w procesie rehabilitacji, już od momentu kiedy do nas trafiła. Bardzo cieszymy się, że nasza pacjentka osiągnęła tak ważny krok w rekonwalescencji „ – oświadczył doktor Gerard Frncisco.

Gabrielle Giffords w środę wprowadziła się do posiadłości jej męża, astronauty Marka Kelly w League City w Teksasie. Stamtąd dojeżdżać będzie do kliniki na dalsze leczenie.

Garbielle Giffords została ranna w głowę 8 stycznia, kiedy 22-letni Jared Lee Loughner otworzył ogień do uczestników wiecu wyborczego. Zginęło wówczas sześć osób, a 13 zostało rannych. Mężczyźnie, który nie przyznaje się do winy, nie można na razie wytoczyć procesu, gdyż został uznany za niepoczytalnego, a tym samym niepodlegającego odpowiedzialności karnej.

MP

Zobacz także:

Pierwsze zdjęcia Gabrielle Giffords pięć miesięcy po zamachu

Loughner jednak niepoczytalny. Nie będzie procesu

Ameryka modli się za Gabby Giffords

2 KOMENTARZE

REKLAMA

Poprzedni artykułPolemiki i repliki
Następny artykułOskary znów zmieniają zasady

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks