REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Wydarzenia Dziedzic fortuny SC Johnson napastował swoją pasierbicę

Dziedzic fortuny SC Johnson napastował swoją pasierbicę

-

Spadkobierca fortuny znanej firmy SC Johnson został oskarżony o napastowanie seksualne nieletniej pasierbicy. Miliarder Samuel Curtis Johnson III według aktu oskarżenia złożonego w sądzie w Racine, w stanie Wisconsin, na przestrzeni kilku lat miał dopuścić się lubieżnych czynów względem dziecka.

55-letni Johnson w piątek został zatrzymany i po wstępnym przesłuchaniu wypuszczony na wolność za kaucją w wysokości pół miliona dolarów.

REKLAMA

Jego ofiara, 15-letnia obecnie pasierbica, która w dokumentach sądowych figuruje jako „T.S”, zeznała, że na przestrzeni ostatnich kliku lat ojczym 10-15 razy miał dopuścić się względem napastowania. Johnson proponował jej także współżycie, ale dziewczyna odmówiła i o wszystkim opowiedziała matce.  Jeżeli Johnson zostanie uznany winnym, grozi mu nawet 40 lat więzienia.

Samuel Curtis Johnson jest jednym z dziedziców ogromnej fortuny koncernu SC Johnson, znanego z produkcji środków czystości i kosmetyków. Ostatnio był szefem Diversey Inc., jednej z form-córek. W tym Johnson zdecydował się na tymczasowe odejście z formy.

Majątek Samuela Curtisa Johnsona szacowany jest na dwa miliardy dolarów.

MP

5 KOMENTARZE

  1. …nie rozwiodla sie, to troche dziwne…czy naprawde tylko pieniadz sie liczy…czy dziecko ciagane po sadach bedzie moglo funkcjonowac normalnie w doroslym zyciu bez psychiatry…matki, ktore kochaja swoje potomstwo raczej wybiora milczenie i rozwod by dziecko nie przezywalo horroru od nowa, a moze wrecz gorszego na salach rozpraw..?

    • Panie Grzesiu, to Pana rozbrajające myślecie. To Panu brakuje pieniędzy. Inni mają inne problemy. Moze przespać się z sarną lub królikiem. Pan tego nie czyje. Dać Panu broń, może Pan to zlikwidować. Nie wszzyscy muszą myśleć jak Pan.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks