REKLAMA

2126760449 views

REKLAMA

2126760447 views
0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaWydarzeniaBillboard w Ohio: Proszę zatrudnij moją żonę

Billboard w Ohio: Proszę zatrudnij moją żonę

-

Na niecodzienny sposób zaprezentowania kwalifikacji zawodowych swojej żony wpadł mieszkaniec Toledo w stanie Ohio. Na dwóch billboardach umieścił CV swojej małżonki z apelem: “proszę, zatrudnij moją żonę”.

Brandon Stuard ujawnił swój pomysł małżonce, kiedy para była w drodze do restauracji i mijała jeden z billboardów. Holly Stuard zaniemówiła widząc swoje zdjęcie oraz wyszczególnione kwalifikacje zawodowe. Kobieta przyznaje, że gdyby wiedziała o tym niecodziennym pomyśle – nigdy by się na niego nie zgodziła. Przyznaje jednak, że docenia chęć pomocy ze strony męża, który uciekł się do tego desperackiego kroku.

REKLAMA

Holly Stuard w ubiegłym roku straciła pracę jako nauczyciel akademicki na uniwersytecie w Toledo na skutek cięć budżetowy i redukcji etatów. Od tego czasu nie udało się jej znaleźć zatrudnienia mimo posiadanego wykształcenia i doświadczenia.

Billbordy kosztowały pana Stuarda 700 dol., ale jak sam przyznaje, jeśli ma to doprowadzić do zwrócenia uwagi na CV żony, będą to najlepiej wydane pieniądze.

Kreatywny współmażłonek z Ohio nie jest pionierem w niezwykłych pomysłach na przykucie uwagi do résumé. W 2007 roku studentka Samford University swoim CV udekorowała ciasto, które przesłała do lokalnej rozgłośni radiowej, która zaoferowała jej staż w zamian za kreatywność.

W 2009 roku poszukująca pracy w serwisach społecznościowych kobieta sworzyła profil “TwitterShouldHireMe” (Twitter powinien mnie zatrudnić); dzięki zwróceniu na siebie uwagi, zaproszono ją do odwiedzenia siedziby tego  popularnego medium.

Nie zawsze jednak potencjalny pracodawca jest pod wrażeniem pomysłowych aplikantów. W 2006 roku student ostatniego roku uniwersytetu Yale rozsyłał 11-stronnicowy list motywacyjny z dołączonym do niego wideo, gdzie prezentował swoje umiejętności na siłowni i na korcie tenisowym. Jeden z pracodawców, który przebrnął przez całą pisemno-filmową dokumentację przygotowaną przez studenta, skwitował to lakonicznym “WOW”.

ZOBACZ WIDEO CNN:

4 KOMENTARZE

  1. Ogłoś tylko casting na project cHicagowym ziomalom, bedą lepsi od wszystkich na billboardach, muralach i nowojorskich graffitach! Weź naszych artystów, no nie ma od nich lepszego. Na początku fotografka + media: M.Marczewska, Arek Religia (muza), Sławk Budzik (radio+jasmin), WojtUś Puc (nie mylić z PIC-em) nie mówiąc o Jaśku Sorokim (chociaż nie skończył studiów, to jednak ma gadane) albo Aga Furtak (laska model z Venus) az trudno wyliczyć wszystkich z poloni. Lepsze od opisanych na twiterze!

  2. bruno_rumuno jako naśladowca innych, mądrych pomysłów (nie tylko rymowanek znalezionych w internecie) z pewnością powieli ten pomysł by ktoś zatrudnił jego małżonkę. I będzie mieć nadzieję, że jak będzie ta jego małżonka w pracy to nie będzie mu wcąż mówić jakim jest głupcem i nieudacznikiem…

REKLAMA

2120982037 views

REKLAMA

REKLAMA

2120982067 views

REKLAMA

REKLAMA

2122778389 views

REKLAMA

2120982080 views

Jagodzianki z kruszonką

Smutek olimpijski

Wychować syna

REKLAMA

2120982090 views

REKLAMA

2120982095 views