0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaWydarzeniaBest Buy przeprasza. Prezentów nie będzie

Best Buy przeprasza. Prezentów nie będzie

-

Czekasz na przesyłkę z Best Buy? Możesz się nie doczekać. Sieć sklepów z elektroniką na dwa dni przed Świętami Bożego Narodzenia poinformowała, że część zamówień złożonych przez klientów w internecie, nie zostanie zrealizowana. Powód? Zabrakło towaru. Klienci są wściekli.

REKLAMA

Sieć poinformowała, że zmuszona jest anulować zamówienia bo wyczerpały się zapasy magazynowe niektórych najbardziej popularnych produktów. Firma nie podała liczby zamówień, które nie zostaną zrealizowane, ale już sama informacja o problemach zapewne odbije się negatywnie na wizerunku Best Buy. „Jest nam bardzo przykro z powodu zaistniałej sytuacji” – napisała w oficjalnym oświadczeniu firma. Klienci, którzy nie dostaną zamówionych produktów zostali o tym poinformowani drogą emailową.

Według ekspertów Best Buy najzwyczajniej przecenił swoje możliwości. Już od kilku tygodni firma oferowała na swych stronach internetowych promocyjne ceny i bezpłatną wysyłkę. Tysiące Amerykanów zamiast stać w kolejkach, zamówienia na świąteczne prezenty złożyły w internecie i spokojnie czekało na ich doręczenie. Cześć z nich przesyłek jednak nie otrzyma.

Wielu klientów nie kryje frustracji, że o anulowaniu zamówień dowiedziało się na kilka dni przez Świętami. Za późno już na zakupy w sieci, a wycieczka do zatłoczonego centrum handlowego przed samymi świętami, do przyjemnych nie należy. “Zakupy zrobiłem na witrynie BestBuy w Czarny Piątek, a a dopiero po kilku tygodniach dostaję maila że z zamówienia nici? To kpina!”, “Best Buy robi wszystko, żebym zaczął robić zakupy na Amazon.com” – wypowiedzi o podobnej treści pojawiły się na forach dyskusyjnych oraz na stronie internetowej firmy.

Wśród prezentów, które nie trafią do adresatów na czas są głównie konsole do gier, telefony i tablety.

Sklepy sieć Best Buy w okresie Świąt Bożego Narodzenia są jednymi z najbardziej obleganych miejsc w centrach handlowych. Zyski ze sprzedaży w tym czasie sięgają nawet 40 proc. rocznych obrotów.

mp

 

REKLAMA

2121797750 views

REKLAMA

REKLAMA

2121797770 views

REKLAMA

REKLAMA

2123594090 views

REKLAMA

2121797781 views

REKLAMA

2121797790 views

REKLAMA

2121797794 views