REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Wydarzenia Arizona. Nowy świadek w sprawie zniknięcia 6-latki

Arizona. Nowy świadek w sprawie zniknięcia 6-latki

-

Mężczyzna, który w noc zniknięcia 6-letniej Isabel Celis znajdował się niedaleko jej domu, zgłosił się na policję. Jest on jedną z pięciu osób, które po opuszczeniu klubu nocnego nagrała kamera monitoringu i według policji, może być ważnym świadkiem w sprawie zaginięcia Isabel. Dziewczynka zniknęła ze swego domu 21 kwietnia.

fot. Tucson Police Dept./ 6-letnia Isabel Mercedes Celis ostatni raz widziana była w piątek wieczorem

REKLAMA

2147483647 clicks

Trzy kobiety i dwóch mężczyzn zostało nagranych przez jedną z kamer bezpieczeństwa, kiedy 21 kwietnia około 1.30 nad ranem opuścili klub nocny i zmierzali w kierunku, w którym znajdował się dom rodziny Celis. Jeden z mężczyzn widoczny na nagraniu zgłosił się na policję, po tym jak w mediach pojawiły się informacje, że funkcjonariusze chcą przesłuchać całą piątkę.

Policja z Tucson nie ujawnia szczegółów zeznań mężczyzny, ale przyznaje że mogą mieć one istotny wpływ na rozwój śledztwa. Jak informuje ABC News poszukiwania dziewczynki zostały rozszerzone na terytorium Meksyku. W sobotę funkcjonariusze US Marshals zwrócili się z prośbą o pomoc w odnalezieniu dziecka do meksykańskiej policji, która przeszukała motele i terminale autobusowe w przygranicznym mieście Sonora. Fotografia Isabel Celis pojawiła się w lokalnych meksykańskich mediach i na ulicach.

Już w kilka dni po zniknięciu Isabel policja jako jedną z wersji wydarzeń przyjęła możliwość uprowadzenia dziewczynki. Jednocześnie detektywi podkreślają, że rodzice Isabel nie zostali ostatecznie wykluczeni z kręgu podejrzanych mogących mieć związek ze zniknięciem dziecka.

Zaginięcie 6-letiej Isabel Celis 21 kwietnia zgłosił jej ojciec. Po wyjściu matki dziewczynki do pracy, około 8.00 rano poszedł obudzić śpiącą córkę do jej pokoju. Isabel nie było w jej sypialni. Okno znajdujące się w pokoju dziecka było otwarte a ochronna siatka na owady została z niego zdjęta od zewnątrz.

Błyskawicznie rozpoczęły się poszukiwania dziewczynki. Policjanci z psami przeczesali tereny położone w promieniu około 10 km od domu Isabel. Przesłuchani zostali także sąsiedzi oraz osoby widniejące w rejestrach przestępców seksualnych mieszkające w okolicy.

Do tej pory nie ma żadnych podejrzanych w sprawie. Policja podkreśla, że rodzice dziewczynki cały czas kooperują ze śledczymi.

mp

 

REKLAMA

2131796883 views

REKLAMA

REKLAMA

2131796898 views

REKLAMA

REKLAMA

2133593218 views

REKLAMA

2131796908 views

REKLAMA

2131796911 views

REKLAMA

2131796915 views

Emilia Plewa

Alexandra Sankowska

Tomasz Witkowski

Maya Woroszyło

Lusia Planica

Zuzanna Ochwat

Alexander Kubiak

Maximilian Ostrowski

Patrick Jerabek