REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Wydarzenia AirTran najlepszy. Southwest w kłopotach

AirTran najlepszy. Southwest w kłopotach

-

Wśród 16 amerykańskich przewoźników powietrznych pierwsze miejsce za rok 2010 pod względem jakości usług przypadło taniej linii AirTran. W badaniach przeprowadzanych corocznie na podstawie danych Departamentu Transportu uwzględniono punktualność, zagubienia bagażu, overbooking oraz ilość skarg pasażerów.

Według raportu wszystkie linie nieco poprawiły swój serwis z korzyścią dla podróżnych. Przez ostatnie dwa lata pierwsze miejsce w rankingu  należało do Hawaiian Airlines.

REKLAMA

Tymczasem wszystkie oczy zwrócone są obecnie na linie Southwest, które po incydencie z 1 kwietnia, kiedy samolot należący do przewoźnika lądował z dwumetrową dziurą w kadłubie, poddały swoje samoloty inspekcji. Dotychczasowy jej efekt to znalezienie w trzech samolotach pęknięć przy połączeniach  nitowych biegnących wzdłuż maszyny.

W niedzielę awaryjnie lądował kolejny samolot należący do Southwest lecący z Oakland w Kalifornii do San Diego. Pilot zadecydował o lądowaniu w Los Angeles, kiedy pasażerowie poczuli swąd palącej się instalacji elektrycznej. Na pokładzie znajdowało się 142 podróżnych, nikt nie odniósł obrażeń.

BM

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks