REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Wydarzenia 14-letni płatny zabójca to Amerykanin

14-letni płatny zabójca to Amerykanin

-

14-letni chłopiec podejrzany o dokonanie co najmniej czterech zabójstw na zlecenie meksykańskiego kartelu narkotykoweg, jest amerykańskim obywatelem – poinformował Departament Stanu USA. „El Ponchis”, jak nazywany jest  młodociany zabójca, został zatrzymany w czwartek w centralnym Meksyku. 14-latek przyznał, że morodował, bo zmusił go do tego narkotykowy boss.

Jak poinformowała rzeczniczka Departamentu Stanu Gini Staub, zzatrzymany posiada akt urodzenia wystawiony w San Diego, w Kalifornio. Jeżeli okaże się, że dokument jest prawdziwy i 14-latek rzeczywiście jest amerykańskim obywatelem, zostanie otoczony konsularną pomocą władz USA, tak jak w przypadku każedo innego obywatela Stanów Zjednoczonych zatrzymanego w obcym kraju- powiedziała Staub.

REKLAMA

Chłopak, którego tożsamości nie ujawniono, gdyż jest on nieletni, został zatrzymany przez meksykańską armię w czwratek. Wraz z dwoma siostrami usiłował wejść na pokład samolotu lecącego z Cuernavaca do Tijuany, tuż przy granicy z USA.

Podczas przesłuchania w biurze prokuratora generalnego w Cuernavaca chłopak przyznał, że podciął gardła co najmniej czterem osobom. – Uczestniczyłem w czterech egzekucjach, ale robiłem to, będąc pod wpływem narkotyków i grozili mi, że jeśli tego nie zrobię, to mnie zabiją – powiedział nastolatek. Agencja Associated Press pisze, że podczas zatrzymania był spokojny i nie okazywał skruchy.

Siostra zatrzymanego przyznała, że wraz z bratem planowali przedostać się do San Diego, gdzie mieszka ich matka. Rodzeństwo jest podejrzane o współpracę z kartelem South Pacific, na którego czele stoi Hector Beltran Leyva, brat Arturo Beltrana Leyvy, barona narkotykowego, którego rok temu w Cuernavaca zabili meksykańscy żołnierze.

„El Ponchis” będzie sądzony jak nieletni. To oznacza, że za cztery zabójstwa do których się przyznał, grozi mu zaledwie 5 lat więzienia.

MNP (CNN)

 

16 KOMENTARZE

 1. … taki wiek mialy dzieci Warszawy i mniej …szelburg zarembina ewa ? o tym pisala … Nasi powstancy Warszawy tez w tym wieku na szlaku wojny walczyli o zycie lub pozniej .. po wojnie w dzien milicja, w nocy partyzantka, a takie wyrostki na czujkach 24 godzinnych staly…

 2. Anna..przeciez tam trwa wojna,,dostal rozkaz to go wykonal, byl tylko poslusznym, ubezwolnionym przez srodki oszalamiajace bezbronnym dzieckiem…nie zabijal w afekcie…zabijal, zeby przezyc, czyz nie..nie zabijal amerykanow…przeciez u nas po wojnie, kiedy bandy /przepraszam, za nazwe/ dzialaly, nie jeden mlodszy od niego byl zaplatany w krwawe porachunki….czyli to tez byli platni mordercy, bo rodzic go pochwalil, ze wroga rozgromil…?

 3. Anonymous wyjaśnił w ostatnim poście (20:33) używając słowa “MY” że jest jeden.
  Czy to się nazywa rozdwojenie jażni?
  My nie… My sie … Śmieszny jesteś aż się pogubiłeś Anonymousie.
  Ale to twój problem.
  Pozdrawiam was zatem.

 4. Zły strzał dziecinko.Oplułeś się przy tym pluciu pod wiatr.I po co ci to?
  Poczytaj uważnie.
  Niektóre zwierzęta, poszukując żywności, robią mnóstwo hałasu. Kiedy hieny cętkowane polują całą zgrają, chrząkają, parskają i jakby chichoczą. A gdy już zdobędą łup, swym słynnym „śmiechem” zapraszają na ucztę inne hieny. Żeby zdobyć pokarm, nie zawsze jednak polują. Można je wręcz zaliczyć do najgorszych rabusiów — wszelkimi metodami uprzykrzają życie innym drapieżnikom, by dobrać się do ich zdobyczy. Zdarzało się nawet, że potrafiły odpędzić od łupu lwa! Jak tego dokonują? Te wrzaskliwe zwierzęta wszczynają hałas, by zakłócić lwom spożywanie posiłku. Jeśli te ignorują zgiełk, hieny stają się jeszcze krzykliwsze i bardziej napastliwe. Żeby mieć spokój, wielkie koty często zostawiają zwłoki ofiary i odchodzą.
  ODCHODZĘ WIĘC OD CIEBIE.

 5. jakie komentarze czytam ,zawsze widze to samo; kilka na temat a potem wszystko na POPIS z dodatkiem chamstwa. A odnosnie tematu dyskusji- gdyby 15tolatek poderżnal garglo komus z waszej rodziny ( to do tych od “młody i co bedzie mial z zycia) to tez go poglaskacie???

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks