REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaWybory w USAWydawca "Hustlera" oferuje milion dolarów za informacje o finansach Romneya

Wydawca "Hustlera" oferuje milion dolarów za informacje o finansach Romneya

-

Wydawca magazynu pornograficznego „Hustler” Larry Flynt w dwóch populanych amerykańskich gazetach: „USA Today” i „Washington Post” wykupił całostronnicowe ogłoszenie, w którym namawia do ujawnienia informacji na temat podatków i ukrytych dochodów Mitta Romneya, oficjalnego republikańskiego kandydata na prezydenta. Za wejście w posiadania takich danych Flynt oferuje milion dolarów.

Ogłoszenie z ofertą miliona dol. w gotówca za informacje o finansach Mitta Romneya

Pierwsze z ogłoszeń ukazało się w niedzielę w „USA Today”. „Co on ukrywa?” pyta w nim Flynt nawiązując do podatków, zagranicznych aktywów i rachunków bankowych polityka. Drugie z ogłoszeń, o identycznej treści, zostanie opublikowane we wtorkowym „Washington Post”.

REKLAMA

Mitt Romney naraził się na pytania ujawniając swoje rozliczenia podatkowe jedynie z lat 2010 i 2011 roku, i odmawiając wglądu we wcześniejsze zeznania. Dla Demokratów to jasny sygnał, że kandydat coś chce ukryć, ale także niektórzy Republikanie namawiają Romneya do większej transparentności w tej dziedzinie.

Na sensacyjne informacje liczy Larry Flynt, który w ogłoszeniu zamieścił adres e-mailowy oraz numer telefonu, by można szybko i łatwo przekazać sprawdzalne dane.

Wydawca „Hustlera” znany także z ambicji politycznych (w 1983  startował w wyborach prezydenckich jako republikański kandydat, w 2003 o stanowisko gubernatora Kalifornii) w przeszłości próbował już kupić informacje na temat związków pozamałżeńskich republikańskich polityków.

Przed kilkoma dniami Secret Service i FBI poinformowały, że trwa śledztwo mające wyjaśnić, czy rzeczywiście doszło do kradzieży danych z bazy informacji firmy PricewaterhouseCoopers, która prowadzi rachunkowość Romneya. O posiadaniu kopii deklaracji podatkowych polityka poinformowała anonimowa osoba, która żąda za nie miliona dolarów, w przeciwnym wypadku zapowiedziała, że pod koniec miesiąca dokumenty ujrzą światło dzienne.

tz

7 KOMENTARZE

 1. Może ten oszust w końcu ujawni jak oszukiwał nie tylko swoich pracowników poprzez ich zwalnianie, żeby tylko wycisnąć zysk za wszelką cenę ale również jak to bogaci kombinują . Sam dołożę 2% moich dochodów jako dodatek do nagrody!. Sami republikanie tego nie lubią, zaraz odezwie się burek z personalnej ochrony rep. M-F poszczeka w swoim prymitywnym obraźliwym stylu argumentów mu brak więc napewno niczego mądrego od niego się nie spodziewam. Dla niego jak czarny to musi być Demokrata a kto to jest Collin Pawell, Condolisa Rice, Czarny kandydat Rep. który obiecywał 9 % podatki dla bogaczy, byłby prezydentem gdyby nie zdrady ( Rep . są pro- family ) i tysiące innych .

  • jak zwykle jakies wymiotny belkot a’la kogiel mogiel janeczek vel adam.
   zbieraj sily jak znajdzie sie ten co ujawni wszystkie przekrety romneya. ja ci radze jednak, jelsi potrafisz , poczytaj o romneyu i porownaj jego zyciorys zawodowy do chlystka jakim w porownaniu z nim jest obama. a jesli chodzi o ewnetualne ukrywanie dochodow to tak jak kiedys pisalem- jesli zarobil w krju i wytransferowal to biada jemu – ale w to akurat nie wierze, jelsi zas zarobl za granica to czemu ma nie opodatkowac w kraju w ktorym zarabial. suma sumarum, cel jest jeden- jak najmniej zaplacic podatku. I wbij sobie debilu do glowy, za kazy ale to kazdy ma taki cel zeby podatkow zaplacic jak najmniej i dopoki jest to zgodne z prawem to jest to najnormalniejsze na swiecie. a moze ty chcesz mi sprzedac historyjke ze prawdziwy iobywatel nie korzysta z przyslugujacych mu ulg i odliczen tylko wali surowa kwote do opodatkowania 🙂
   a ty swoja droga to pokazujesz nie twarz , nie pysk a ryj – tak , to najodpowiedniejsze slowo- klasycznego pseudokatolickiego sluchacza oblakanej lusienki, czlowieka co juz okreslil romneya oszustem , wylal wiadro pomyj za jego machinacje, kombinacje nie majac na poparcie tego nic. nic. klasyczna, ubezka zasada – obrzucic blotem zi zbesztac kazdego kto nie jest z nami .
   rzygac mi sie chce na sama mysl o was polonijne gnidy z otwartego mikrofonu.
   popros teraz do rozmowy anonymous pod nowym nickiem, szczury forumowe

  • wasewicz tez wam paskudne gnidy za skore zalazl ? musicie sievzdecydowac czy jestem wasewiczem, rzepkowskim czy kontraktorem z tlustymi paluchami 🙂 . kogo jeszcze macie na swojej liscie do obrzucenia blotem, smialo moze dopasujecie 🙂 zadzwon do otwartego mikrofonu niech ci ten oszolom przefaksuje liste osob do zgnojenia …..
   jedyni prawdziwi prawi 🙂

REKLAMA

2102926145 views

REKLAMA

2102926378 views

REKLAMA

2104722770 views

REKLAMA

2102926521 views

REKLAMA

2102926620 views

REKLAMA

2102926728 views