REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaWybory w USAChicago Tribune popiera Obamę

Chicago Tribune popiera Obamę

-

Jeden z najpopularniejszych chicagowskich dzienników, Chicago Tribune w nadchodzących wyborach prezydenckich udziela poparcia Barackowi Obamie. W opublikowanym w piątek nagraniu wideo wydawca odpowiedzialny za sekcję artykułow wstępnych, Bruce Dold tłumaczy dlatego w tak trudnych czasach, w jakich przyszło Demokracie rządzić, warto ponownie na niego zagłosować.

fot. Jasenlee/ Fasada budynku redakcji Chicago Tribune

To nie pierwszy raz, kiedy redakcja Chicago Tribune postanowiła poprzeć w wyborach prezydenckich Baracka Obamę. Dziś dziennikarze wspominają jego dokonania z ostatnich 4 lat.

REKLAMA

Zdaniem zespołu Chicago Tribune Obama wykazał się siłą, determinacją i pokazał, że potrafi podejmować odważne decyzje w najmniej oczekiwanych sprawach. Jedną z nich miała być polityka zagraniczna i ostateczne ustanowienie dat wycofania amerykańskich wojsk z Afganistanu i Iraku. Zaangażował się także w akcję odnalezienia Osamy bin Ladena.

Bruce Dold, laureat dziennikarskiej nagrody Pulitzera i szef działu odpowiedzialnego za artykuły wstępne tłumaczy, dlaczego w wyborach 6 listopada warto ponownie oddać głos na Obamę. „Dajemy temu prezydentowi kredyt zaufania za to, jak stawił czoła kryzysowi”. Dold chwali także to, w jaki sposób Demokrata walczył z terroryzmem.

Artykuł i wideo nie są jednak zupełnie jednostronne. Dold wymienia problemy, których Obamie podczas 4 lat prezydentury rozwiązać się nie udało. Pierwszym, jest deficyt budżetowy. Zdaniem Dolda od tego, jak Obama rozprawi się z problemami finansowymi w USA zależeć będzie przyszłość następnych pokoleń i to, jak zapamiętaja go potomni.

Poparcie Chicago Tribune dla Obamy to ogromny kredyt zaufania i wybór mniejszego zła. Dziennikarze nie wybielają postaci Demokraty. Dold podkreśla, że tradycyjnie poglądy Romneya powinny być wydawnictwu bliższe, jednak Republikaniń nie zaproponował jak dotąd szczerej i konkretnej wizji na to, jak uzdrowić krajowy budżet.

AS

Zobacz wideo Bruce’a Dolda TUTAJ

Czytaj więcej o WYBORACH PREZYDENCKICH

 

 

23 KOMENTARZE

  • Ten pastuch oborowy vel- Gnojarz – Obornikowy wie lepiej niż wydawca Chicago Tribune kto zasługuje na wybór, następny Pukszta i Rzepkowski który dzisiaj przyznał na programie rodiowym, że Romney ma ZERO szans w Illinois . Takie są realia ale ogłupianie trwa już miesiące, zaproszony gość w studiu Republikanin od real estate Taxes na głupie pytanie czy po wygraniu wyborów będą mniejsze podatki od nieruchomości. odpowiedział zgodnie z prawdą NIE!.Jako fachowiec wytłumaczył Rzepskowskiemu i słuchaczom, pomimo spadku wartości domów miasta ponoszą większe wydatki i te wydatki muszą być pokrywane przez mniejszą liczbę właścicieli.

  • szkoda mi ciebie znaFco polityki krajowej jesli rzepkowski musial ci powiedziec ze romney w illinois nie ma szans 🙂 powiem wiec ci cos co mozesz przekazac rzepkowskiemu ( zadzown jesli nie boisz sie zes( wyrecze redaktora….) ac w portki) ze w nowym jorku i rhode island takze romney nie ma szans…. widzisz o ile madrzejszy jestes… a to tylko jedna sobota twojego zycia: rzepkowski po poludniu, krzysio wieczorem , rano jesli baniaka ci ta wiedza nie rozwali zapragniesz miec nobla!
   🙂

  • Przejeżdzając po Cicero na wysokości Belmont widziałem jak do Mia-Mia wchodziłeś dlatego gnojarzu lepiej o rodzinie nie nawijaj tam tylko tacy jak ty chodzą zboczeniec jeden.

  • Chciałes być „bystrzachą mormonizmu” ale ci nie wyszło. Chciałes być „bystrzachą tego forum” i znów klapa.Chciałes być „bystrzachą we wszystkim” ale są lepsi od ciebie. Wróciłes zatem do roztrząsania gnoju i to ci wychodzi najlepiej. Jestes zatem „bystrzachą gnojowym” takim bystrym gnojkiem. I niech już tak zostanie. Bystry gnojek to może-powinien wręcz być twój nowy nick na tym portalu, który zagnoiłes swoja robotą. Bez wykrzyknika, fakty mówią za siebie.
   🙁

  • ” Spam – niechciane lub niepotrzebne wiadomości elektroniczne. Najbardziej rozpowszechniony jest spam za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz w Usenecie. Część użytkowników doświadcza także spamu w komunikatorach (np. ICQ czy Gadu-Gadu). Zwykle (choć nie zawsze) jest wysyłany masowo.

   Istotą spamu jest rozsyłanie dużej ilości informacji o jednakowej treści do nieznanych sobie osób. Nie ma znaczenia, jaka jest treść tych wiadomości. Aby określić wiadomość mianem spamu, musi ona spełnić trzy następujące warunki jednocześnie:
   Treść wiadomości jest niezależna od tożsamości odbiorcy.
   Odbiorca nie wyraził uprzedniej, zamierzonej zgody na otrzymanie tej wiadomości.
   Treść wiadomości daje podstawę do przypuszczeń, iż nadawca wskutek jej wysłania może odnieść zyski nieproporcjonalne w stosunku do korzyści odbiorcy.”
   ———————
   a teraz doczytaj co oznacza spam nim ponownie uzyjesz tego ocego tobie slowa
   aha-i wez tabletki na usokojenie gdyz sprawiasz wrazenie jakby twoe zwieracze byly na granicy wytrzymalosci 🙂

  • Masz rację Czytelnikpostow jego już puściły znowuż śmierdzi oborą od Obornikowego widać komunistyczna uczelnia mu nie wyszła dlatego praktykował w PGR widać to po jego wypowiedziach. Prawdziwa PGR-owska obora zapomniał tylko zelówki podmyć i ten obornik przywiózł tutaj w kaloszach, dlatego tak socjalizmu się boi-złe wspomnienia bidaka.

  • skoro nie wiesz ile mam lat to ci napisze ze mniej niz 35. 🙂 a jesli wiesz – to wiesz tyle ile ja sam chcialem zebys wiedzial i co zebys wiedzial . ty sam jestes za cienki zeby nawet pod 10 nickami cokolwiek sie o mnie dowiedziec. spokojnie jelonku- ja lata siedze na necie i nie takie harcerzyki chcialy mnie przerabiac wiec z pelna odpowiedzialnoscia pisze te slowa: jestes za leszcz zeby mnie nawet uszczypnac 🙂
   dalem ci definicje „spamu” zebys tepa dzido doksztalcil sie ale twoj jehowy pusty leb przyjmuje tylko piedruly z waszej straznicy o kolejnym , dziewietnastym juz w tym roku koncu swiata 🙂

REKLAMA

2107785223 views

REKLAMA

REKLAMA

2107785455 views

REKLAMA

2109581846 views

REKLAMA

2107785596 views

REKLAMA

2107785695 views

REKLAMA

2107785803 views