REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Wybory 2018 Na kogo dziś głosujemy. Lista kandydatów w prawyborach 20 marca 2018

Na kogo dziś głosujemy. Lista kandydatów w prawyborach 20 marca 2018

-

Przypominamy, że w prawyborach głosujemy na kandydatów albo z listy demokratycznej albo z republikańskiej, którzy ubiegają się o nominacje swoich partii.

[spacer color=”000000″ icon=”Select a Icon” style=”1″]

REKLAMA

[spacer color=”000000″ icon=”Select a Icon” style=”1″]

Lista kandydatów Partii Demokratycznej w prawyborach 20 marca 2018

Gubernator, wicegubernator (Governor, Lieutenant Governor)
Głosuj na 1 (Vote for 1)

J.B. Pritzker fot.Facebook

– JB Pritzker, Juliana Stratton

Chris Kennedy fot.Chris Kennedy/Facebook

– Chris Kennedy, Ra Joy

Daniel Biss fot.Daniel Biss/Instagram

– Daniel Biss, Litesa E. Wallace

Bob Daiber fot.Bob Daiber/Facebook

– Bob Daiber, Jonathan W. Todd

Tio Hardiman fot.Powered by the Peolpe Illinois/Facebook

– Tio Hardiman, Patricia Avery

Robert Marshal fot.citizensforrobertmarshall.net

– Robert Marshall, Dennis Cole

[spacer color=”000000″ icon=”Select a Icon” style=”1″]
Prokurator generalny (Attorney General)
Głosuj na 1 (Vote for 1)
Pat Quinn
Renato Mariotti
Scott Drury
Nancy Rotering
Kwame Raoul
Jesse Ruiz
Sharon Fairley
Aaron Goldstein

[spacer color=”000000″ icon=”Select a Icon” style=”1″]
Sekretarz stanu (Secretary of State)
Jesse White Candidate

Rewident (Comptroller)
Susana A. Mendoza

[spacer color=”000000″ icon=”Select a Icon” style=”1″]
Skarbnik (Treasurer)
Michael W. Frerichs

[spacer color=”000000″ icon=”Select a Icon” style=”1″]
Kongresman (U.S. Representative)
1. okręg (1st District)
Bobby L. Rush
2. okręg (2nd District)
Głosuj na 1 (Vote for 1)
Marcus Lewis
Robin Kelly
3. okręg (3rd District)
Głosuj na 1 (Vote for 1)

Dan Lipinski fot.U.S. Congress/Wikipedia

Daniel William Lipinski
Marie Newman
4. okręg (4th District)
Głosuj na 1 (Vote for 1)
Richard Gonzalez
Sol A. Flores
Jesus “Chuy” Garcia
5.okręg (5th District)
Głosuj na 1 (Vote for 1)
Benjamin Thomas Wolf

Mike Quigley fot.US House Office of Photography/Wikipedia

Mike Quigley
Sameena Mustafa
Steven J. Schwartzberg
6. okręg (6th District)
Głosuj na 1 (Vote for 1)
Kelly Mazeski
Becky Anderson
Wilkins, Carole Cheney
Amanda Howland
Sean Casten
Jennifer Zordani
Ryan Huffman
7. okręg (7th District)
Głosuj na 1 (Vote for 1)
Danny K. Davis
Anthony V. Clark
Janice D. Schakowsky

[spacer color=”000000″ icon=”Select a Icon” style=”1″]

Senator stanowy (State Senator)
8. okręg (8th District)
Głosuj na 1 (Vote for 1)
Ram Villivalam
Ira I. Silverstein
David A. Zulkey
Caroline McAteer-Fournier

20. okręg (20th District)
Głosuj na 1 (Vote for 1)
Iris Y. Martinez
Bart Goldberg

[spacer color=”000000″ icon=”Select a Icon” style=”1″]
Poseł stanowy (State Representative)
1.okręg (1st District)
Głosuj na 1 (Vote for 1)
Daniel J. Burke
Aaron M. Ortiz
4. okręg (4th District)
Vote for 1
Delia C. Ramirez
Alyx S. Pattison
Anne Shaw
5. okręg (5th District)
Głosuj na 1 (Vote for 1)
Dilara Sayeed
Lamont J. Robinson, Jr.
Felicia N. Bullock Candidate
Kenneth (Ken) Dunkin
14. okręg (14th District)
Głosuj na 1 (Vote for 1)
Arthur Noah Siegel
Kelly M. Cassidy
19. okręg (19th District)
Głosuj na 1 (Vote for 1)

Robert Martwick fot.Robert Martwick/Twitter

Robert Martwick
Jeffrey Laporte

[spacer color=”000000″ icon=”Select a Icon” style=”1″]
Prezes Rady Powiatu Cook (President of County Board)
Głosuj na 1 (Vote for 1)
Toni Preckwinkle

Robert “Bob” Fioretti fot.Facebook

Bob Fioretti

[spacer color=”000000″ icon=”Select a Icon” style=”1″]
Skarbnik powiatu (Cook County Treasurer)
Głosuj na 1 (Vote for 1)
Peter Gariepy

Maria Pappas fot.Dariusz Lachowski

Maria Pappas

[spacer color=”000000″ icon=”Select a Icon” style=”1″]
Szef Urzędu Szacowania Nieruchomości (County Assessor)
Głosuj na 1 (Vote for 1)
Joseph Berrios

Fritz Kaegi fot.Fritz Kaegi for Cook County Assessor

Frederick “Fritz” Kaegi
Andrea A. Raila

[spacer color=”000000″ icon=”Select a Icon” style=”1″]
Komisarze Rady Powiatu (County Commissioner)
1. okręg (1st District)
Głosuj na 1 (Vote for 1)
Richard R. Boykin
Brandon Johnson
2. okręg ( 2nd District)
Głosuj na 1 (Vote for 1)
Paul J. Montes II
Dennis Deer
Darryl D. Smith
Eddie Johnson III
3. okręg (3rd District)
Głosuj na 1 (Vote for 1)
Joshua Gray
Bill Lowry
Patricia Horton
Charise A. Williams
10. okręg (10th District)
Głosuj na 1 (Vote for 1)
Bridget Gainer
Mary Ann Kosiak
12. okręg (12th District)
Głosuj na 1 (Vote for 1)
John Fritchey
Bridget Degnen
13. okręg (13th District)
Głosuj na 1 (Vote for 1)
Bushra Amiwala
Larry Suffredin
Daniel Foster

[spacer color=”000000″ icon=”Select a Icon” style=”1″]

[spacer color=”000000″ icon=”Select a Icon” style=”1″]

Lista kandydatów Partii Republikańskiej w prawyborach 20 marca 2018 r.

Gubernator, wicegubernator (Governor, Lieutenant Governor)
Głosuj na 1 (Vote for 1)

Bruce Rauner fot.Bruce Rauner/Facebook

– Bruce Rauner, Evelyn Sanguinetti

Jeanne Ives fot.Elect Jeanne Ives /Facebook

– Jeanne Ives, Rich Morthland

[spacer color=”000000″ icon=”Select a Icon” style=”1″]

Prokurator generalny (Attorney General)
Głosuj na 1 (Vote for 1)
Erika Harold
Gary Grasso

[spacer color=”000000″ icon=”Select a Icon” style=”1″]
Sekretarz stanu (Secretary of State)
Jason Helland

[spacer color=”000000″ icon=”Select a Icon” style=”1″]
Rewident (Comptroller)
Darlene Senger

[spacer color=”000000″ icon=”Select a Icon” style=”1″]
Skarbnik (Treasurer)
Jim Dodge

[spacer color=”000000″ icon=”Select a Icon” style=”1″]
Kongresman (U.S. Representative)
1. okręg (1st District)
Jimmy Lee Tillman, II
2. okręg (2nd District)
Głosuj na 1 (Vote for 1)
John F Morrow
Patrick Harmon
David Merkle
3. okręg (3rd District)
Głosuj na 1 (Vote for 1)
Arthur J. Jones
4. okręg (4th District)
Głosuj na 1 (Vote for 1)
Mark Wayne Lorch
5.okręg (5th District)
Głosuj na 1 (Vote for 1)
Tom Hanson
7. okręg (7th District)
Głosuj na 1 (Vote for 1)
Craig Cameron
Jeffrey A. Leef
9. okręg (9. District)
Sargis Sangari
John D. Elleson
Maxwell Rice
D. Vincent Thomas Jr.

[spacer color=”000000″ icon=”Select a Icon” style=”1″]
Poseł stanowy (State Representative)
15.okręg (15st District)
Głosuj na 1 (Vote for 1)
Amanda Biela
19. okręg (19th District)
Głosuj na 1 (Vote for 1)
Ammie Kessem
20. okręg (20th District)
Michael P. McAuliffe
55. okręg (55th District)
Marilyn Smolenski

[spacer color=”000000″ icon=”Select a Icon” style=”1″]
Wydział Gospodarki Wodnej
(Metropolitan Water Reclamation District Commissioners).
Głosuj nie więcej niż na 3 (Vote for not more than 3)
R. Cary Capparelli
Shundar Lin

[spacer color=”000000″ icon=”Select a Icon” style=”1″]

Brak kandydatów na: prezesa Rady Powiatu Cook (President of County Board), skarbnika powiatu Cook (County Treasurer), szefa Urzędu Szacowania Nieruchomości (County Assessor) i szeryfa (Sheriff).

[spacer color=”000000″ icon=”Select a Icon” style=”1″]

Komisarze Rady Powiatu (County Commissioner)
3. okręg (3rd District)
Głosuj na 1 (Vote for 1)
George Blakemore
8. okręg (8th District)
Głosuj na 1 (Vote for 1)
Walter Zarnecki
Renne “Tex” Chavez
9. okręg (9th District)
Głosuj na 1 (Vote for 1)
Peter N. Silvestri
11. okręg (11th District)
Głosuj na 1 (Vote for 1)
Carl Segvich
Steven S. Graves
13. okręg (13th District)
Chris J. Hanusiak

 

fot.Erik S. Lesser/EPA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks