REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaWideoWideo. Casey Anthony w Ohio. Na razie nie wróci do Orlando

Wideo. Casey Anthony w Ohio. Na razie nie wróci do Orlando

-

Casey Anthony na razie nadal może spokojnie przechadzać sie po ulicach, gdzieś w Ohio. Sąd na Florydzie nie zdecydowął w piątek czy 25-latka musi wrócić do Orlando i oddać się pod nadzór sądowy za sfałszowanie czeków w 2008 roku.

Sędzia Belvin Perry, który prowadził proces o zabójstwo Caylee Anthony, a który kilka dni temu przejął sprawę fałszerstwa czeków, jakiego odpuściła się Casey Anthony, w piątek zakończył posiedzenie sądu bez rozstrzygnięcia. Sędzia Perry oznajmił, że potrzebuje więcej czasu na dokładne przeanalizownaie sprawy, która – jak sam określił – jest w stanie ogromnego „bałaganu”. Decyzja, czy Anthony będzie musiała oddać się pod nadzór kuratorski w Orlando na Florydzie została więc odroczona.

REKLAMA

Zobacz: Werdykt ławy przysięgłych: Casey Anthony jest niewinna

5 lipca Anthony została uniewinniona z zarzutów o morderstwo swojej dwuletniej córki Caylee, a na wolności przebywa od 17 lipca. Oprócz sprawy o morderstwo córki, kobieta została oskarżona o kradzież i sfałszowanie książeczki czekowej przyjaciółki Amy Huizenga.

Zobacz: Casey Anthony za 72 godziny znowu stanie przed sądem?

Anthony wystawiła nielegalnie pięć czeków opiewających na sumę niemal 645 dolarów. Została ona uznana winną stawianych zarzutów i skazana na rok nadzoru kuratorskiego w 2010 roku. Sekretarz sądu zrozumiał, że decyzją sędziego jest zaliczenie roku jaki spędziła w więzieniu na poczet nadzoru kuratorskiego. Sędzia jednak sprostował, że nie wyraził takiej zgody.

W piątek, pierwszym świadkiem przesłuchanym w sprawie Anthony, była Susan Finigan, szefowa wydziału kuratorskiego w Orlando. Kobieta powiedziała, że Anthony odbyła już nakaz nadzoru kuratorskiego, przebywając w więzieniu. Sama oskarżona nie pojawiła się w sądzie.

Zobacz: Ameryka nie wierzy w niewinność Casey Anthony

Oficjalnie nie wiadomo gdzie przebywa Casey Anthony. Jej miejsce pobytu utrzymywane jest w tajemnicy ze względu na liczne porgóżki, w związku ze śmiercią jej córeczki Caylee. Plotkarski portal TMZ wysledził jednak Casey Anthony kiedy przechadzała się po ulicach jednego z miasteczek w stanie Ohio. Zobacz wideo:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=WrK0c1y7xFI[/youtube]

PT

7 KOMENTARZE

  1. boczus, ja jestem miastowy ,nawet nie wiem co to jakis krociok wiec jesli chcesz chocby przez chwile byc null null sieben-em musisz go umiejetnie podrabiac. to co robisz to tania podrobka ,obawiam sie ze jak twoje cale zycie….

REKLAMA

2097750801 views

REKLAMA

REKLAMA

2097751035 views

REKLAMA

REKLAMA

2099547427 views

REKLAMA

2097751179 views

REKLAMA

2097751280 views

REKLAMA

2097751390 views