REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Barack Obama w Polsce Wideo. Barack Obama na siłowni w warszawskim hotelu

Wideo. Barack Obama na siłowni w warszawskim hotelu

-

Amerykański prezydent dba o kondycję nawet podczas zagranicznych podróży. Jeden z gości hotelu Marriott w Warszawie nagrał Baracka Obamę podczas wizyty w hotelowej siłowni. Pod okiem agentów Secret Service i innych gości prezydent USA pracował nad mięśniami klatki piersiowej i ramion.

obama-silownia
Barack Obama na siłowni w warszawskim hotelu fot. Jean Ekwa/ Facebook

REKLAMA

Jakież musiało być zaskoczenie gości Holmes Place Premium Hilton w hotelu Marriott trafiło, kiedy w siłowni pojawił się Barack Obama. Amerykański prezydent przez blisko godzinę oddawał się gimnastyce, nie naprzykrzając się innym gościom. Jeden z nich zamieścił w sieci nagranie, na którym widać ćwiczącego Obamę. Jean Ekwa, mężczyzna, który był świadkiem niecodziennej sytuacji w rozmowie z polskimi mediami przyznał, że amerykański prezydent „wyglądał na wyluzowanego słuchał muzyki na słuchawkach, czasem chwilę z kimś porozmawiał, uśmiechał się, ale był skoncentrowany na treningu”. Ekwa na swym profilu na Facebooku zamieścił zdjęcia ćwiczącego prezydenta USA.

Nagranie wywołało w USA spore zaskoczenie i medialne zamieszanie. Amerykańscy dziennikarze i komentatorzy zastawiali się nad tym, czy uwiecznianie Baracka Obamy w tej dość intymnej sytuacji w ogóle jest na miejscu. Inni z obawą mówili o bezpieczeństwie głowy państwa. Wydaje się, że raczej nie było ono zagrożone. Amerykański prezydentem wyciskał siódme poty pod okiem 10 agentów Secret Service, którzy mieli na oku pozostałych gości, dbających o tężyznę fizyczną. Najwidoczniej jednak telefon nagrywający Baracka Obamę umknął ich oku.

Oto nagranie:

http://youtu.be/Y6p5nC_-ON8

mp

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Bitwa Warszawska 1920

Demony i medycyna

Operacja Gideon

Polowanie na pytony

Rosyjski zbieg w USA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks