REKLAMA

2120438568 views

REKLAMA

2120438567 views
0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaWideoSkandal wokół nowego teledysku Eminema

Skandal wokół nowego teledysku Eminema

-

Amerykański raper Eminem, znany z kontrowersyjnego zachowania i burzliwej drogi życiowej, nie daje o sobie zapomnieć. Od kilku dni w sieci można oglądać najnowszy klip muzyka promujący jego ostatnią płytę „Recovery”. Teledysk do utworu „Space Bound” budzi duże kontrowersje, ponieważ pokazuje historię chłopaka, który morduje własną dziewczynę, a na koniec popełnia samobójstwo.

fot. Youtube/Eminem i jego filmowe alter ego

„Space Bound” to czwarty singiel promujący długo oczekiwaną płytę Eminema, wydaną 18 czerwca 2010 roku. Klip do tego utwory pokazuje historię chłopaka (w tej roli wystąpił sam raper) o dwóch kompletnie różnych wcieleniach. Odkrywszy zdradę swojej dziewczyny (granej przez gwiazdę filmów porno, Sashę Grey), ciemna strona osobowości bohatera bierze nad nim górę i popycha go do zbrodni.

REKLAMA

Dziewczyna zostaje uduszona, a raper popełnia samobójstwo strzelając sobie w gardło.

Szum wokół teledysku Eminema wynika nie tylko z jego kontrowersyjnej fabuły, ale również ze względu na pełny przemocy tekst. To co prawda nic nowego w przypadku tego akurat rapera, jednak bardzo sugestywny obraz w połączeniu z agresywnym tekstem okazały się wystarczającym powodem do tego, aby klip został zauważony i skrytykowany w sieci.

Tuż przed uduszeniem swojej filmowej dziewczyny Eminem rapuje następujący fragment: „I’m trying to stop you from breathing, I put both hands on your throat, I sit on top of you squeezing” (tłum. „Chcę, żebyś przestała oddychać, kładę ci ręce na gardle, siedzę na tobie dusząc cię.”).

Teledysk okrzyknięty „szalenie brutalnym” kończy się w sposób niejednoznaczny. Cała sekwencja wydarzeń przewija się z powrotem, a raper znajduje się z powrotem na środku drogi skąd odbiera go jego dziewczyna.

Klip do utworu „Space Bound” to nie pierwszy tego typu obraz w karierze Eminema. Teledysk do utworu „Stan”, największego hitu artysty, nagrany razem z wokalistką Dido opowiada historię psychofana, który morduje swoją dziewczynę w ciąży i na koniec popełnia samobójstwo.

Zobacz wideo: 
http://www.youtube.com/watch?v=mjl1nt0uHiI
AS

5 KOMENTARZE

    • mi sie podobalo jak zakopywal matke w grobie w piosence “Cleaning out my closet” bardzo sie z tym utozsamialem:)

    • …czyli powinienes isc do szkoly aktorskiej…albo jak dierzynski preferowac wychowanie dzieci w domach spolecznych….To juz tak jest, ze jak ma sie pierwsza zone glupia, to sie marzy o drugiej madrej lub odwrotnie..i tak sie marzy zawsze co innego niz w realu sie posiada….My w dziecinstwie mielismy do wyboru utpzsamialismy sie albo z czerwonym kapturkiem, albo z wilkiem, ewentualnie lesniczym, lecz to byla postac malo oklaskiwana…

REKLAMA

2118490044 views

REKLAMA

REKLAMA

2118490161 views

REKLAMA

REKLAMA

2120286519 views

REKLAMA

2118490240 views

REKLAMA

2118490307 views

REKLAMA

2118490367 views