REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaHaj LajfKolekcjoner sprzedaje seks taśmę Marilyn Monroe

Kolekcjoner sprzedaje seks taśmę Marilyn Monroe

-

Jak dotąd nazwiska celebrytek kojarzone z seks taśmami ograniczały się do Paris Hilton, Kim Kardashian czy Britney Spears. Dziś jednak okazuje się, że nawet w latach 40-tych gwiazdy uprawiające seks filmowały swoje erotyczne wyczyny. Znany kolekcjoner właśnie sprzedaje seks taśmę, na której można zobaczyć młodą, jeszcze wtedy nieznaną Marilyn Monroe.

Mikel Barsa, Hiszpan będący w posiadaniu kopii rzekomej seks taśmy z Marilyn Monroe w roli głównej żąda za unikatowy film 500 tys. dolarów. Kolekcjoner utrzymuje, że sześcio i pół minutowy film został nakręcony w 1947 roku, kiedy Marilyn Monroe była jeszcze nikomu nieznaną aktorką i używała swojego prawdziwego imienia i nazwiska – Norma Jean Baker.

REKLAMA

Hiszpan twierdzi, że niecodzienny materiał filmowy został nakręcony na taśmie filmowej 8mm i jest dokładną kopią oryginału zakupionego w ubiegłym roku przez anonimowego kolekcjonera za 1,5 miliona dolarów.

Eksperci nie są jak na razie zgodni co do autentyczności filmu należącego do Barsy. Jeden ze znawców tematyki związanej z Marilyn Monroe, Scott Fortner, wypowiedział się na temat rzekomej kopii seks taśmy aktorki: „Moim zdaniem kobieta na filmie prezentowanym przez Barsę to nie Marilyn. Posiadam w swojej kolekcji należący do niej niegdyś pasek, który dowodzi, że aktorka była znacznie szczuplejsza”.

Barsa planuje wystawić rzekomą seks taśmę na aukcji podczas imprezy planowanej na 7 sierpnia w argentyńskim Buenos Aires. Jego zdaniem kobieta na posiadanym przez niego materiale różni się nieco od wizerunku Marilyn Monroe jaki znamy, ponieważ przed swoim hollywoodzkim triumfem aktorka przeszła głęboką transformację.

Posiadaczem oryginalnej seks taśmy z udziałem Marilyn Monroe jest anonimowy biznesmen. We wrześniu 2010 roku jeden z kolekcjonerów pamiątek po pięknej aktorce przyznał, że pewien biznesmen kupił u niego oryginał taśmy za 1,5 miliona dolarów. Podczas finalizowania transakcji zapewnił jednak, że zakupiony materiał nigdy nie ujrzy światła dziennego. Wszystko to, aby chronić dobre imię jednej z najsłynniejszych amerykańskich gwiazd XX wieku.

AS

Zobacz wideo:

REKLAMA

2122597457 views

REKLAMA

REKLAMA

2122597474 views

REKLAMA

REKLAMA

2124393794 views

REKLAMA

2122597484 views

REKLAMA

2122597491 views

REKLAMA

2122597495 views