REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Wideo Jak wytropić nawałnicę wiedzą Polscy Łowcy Burz

Jak wytropić nawałnicę wiedzą Polscy Łowcy Burz

-

Co roku w Polsce jest średnio od 15 do 35 dni z burzami. Jak je namierzyć wiedzą Polscy Łowcy Burz – pasjonaci, którzy popularyzują wiedzę o niebezpiecznych zjawiskach atmosferycznych.

Aby wytropić burzę, Łowcy Burz pilnie śledzą numeryczne prognozy pogody i analizując dane starają się przewidzieć, gdzie będą najbardziej spektakularne wyładowania atmosferyczne. Później ruszają ich tropem.

REKLAMA

Ostatnie dni w Polsce upłynęły pod znakiem gwałtownych burz. W ubiegły weekend blisko 6 tys. razy interweniowała straż pożarna. Jedna osoba zginęła, a kilkanaście zostało rannych. Nawałnice uszkodziły ok. 800 budynków.(PAP)

fot.PAP

[ot-video type=”youtube” url=”https://youtu.be/eoBykkRzcPo”]

 

Zamieszczone na stronach internetowych portalu www.DziennikZwiazkowy.com materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Codziennego Serwisu Informacyjnego PAP, będącego bazą danych, którego producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Alliance Printers and Publishers na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks