REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaWideoChris Brown wpadł w szał w "Good Morning America"

Chris Brown wpadł w szał w "Good Morning America"

-

Wielką awanturą zakończył się wtorkowy występ popularnego rappera w programie „Good Morning America”. Chris Brown stracił panowanie nad sobą i opuścił plan, po czym zdemolował swoją garderobę – donosi plotkarski portal TMZ. Wściekłość muzyka wywołała prowadząca, która zamiast zadawać pytania na temat nowej płyty artysty, drążyła temat pobicia Rihanny, jakiego Chris Brown dopuścił się dwa lata temu.

fot. ABC/ Pytania zadawane przez Robin Robinson wprawiły Chrisa Browna w furię

Mogłoby się wydawać, że Chris Brown został zaproszony na antenę porannego programu „Good Morning America” emitowanego przez stację ABC, w związku z wydaniem nowej płyty. Jednak współprowadząca program, Robin Robinson uznała, że widzów bardziej zainteresuje dyskusja na temat incydentu, który miał miejsce w 2009 roku. W tedy właśnie Brown został oskarżony i skazany za brutalne pobicie swojej ówczesnej dziewczyny, piosenkarki Rihanny.

REKLAMA

W czasie trwania wywiadu Brown był wyraźnie coraz bardziej podenerwowany. Próbował zmienić tok dyskusji i skupić uwagę Robinson na swojej nowo wydanej płycie „F.A.M.E”. „Przyszedłem tu żeby rozmawiać o mojej nowej płycie, a nie o tym co wydarzyło się dwa lata temu,” rzucił z wściekłością. Prawdziwego ataku furii doznał po wyjściu ze studia. Jak donosi TMZ rapper miał z wściekłością zedrzeć z siebie koszulkę oraz krzycząc wybić szybę krzesłem.

Zaraz po opuszczeniu siedziby telewizji, na koncie Browna na portalu Twitter można było przeczytać następującą deklarację: „Mam już dość, że ludzie ciągle wracają do tego g****!!! A jednak wszyscy skaczą dookoła Charliego Sheena i innych gwiazd, kiedy ci chwalą się swoim bagnem!” Post ten został szybko skasowany. „Moi drodzy fani!!! Ta płyta jest dla was i tylko dla was!!! Wszyscy inni mnie męczą!!” – napisał później Brown.

PT

Zobacz nagranie programu Good Morning America

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=BlCmrRdMsKk[/youtube]

3 KOMENTARZE

  1. Nic dziwnego że utracił panowanie bo jak można zapraszac do studia i drażnic innym tematem, jak by przyszło rozmawiać o faktach na temat oszustw i złodziejstwa congressmanów i innych polityków to by miała zamknieta mordę. Chłopak miał racje że odszedł powinien jeszcze w mordę napluć.

    • madzia On ma przechlapane bo ma pieniadze i slawe i z tego powodu fetor na chama chce sie ciagnac i badz spokojna ja sie juz nie denerwuje.

REKLAMA

2109274482 views

REKLAMA

2109274714 views

REKLAMA

REKLAMA

2111071105 views

REKLAMA

2109274855 views

REKLAMA

2109274954 views

REKLAMA

2109275062 views