REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaUncategorizedZmiana sterów w CNN

Zmiana sterów w CNN

-

Szef CNN, jednej z najbardziej znanych amerykańskich telewizji informacyjnych poinformował w piątek o swoim odejściu ze stacji. Jim Walton argumentował swoją decyzję tym, że w dobie rekordowo niskiej oglądalności stacja potrzebuje innego przywódcy. Walton był związany z CNN przez 30 lat.

fot. Jim Walton współpracował z CNN przez 30 lat

Jim Walton rozpoczął swoją współpracę z CNN w 1981 roku. Na stanowisku szefa stacji pracował od marca 2003 roku. Sprawował pieczę nad takimi stacjami jak HLN, CNN International, CNN en Español, CNN.com, CNN Airport Channel, CNN Radio i CNN Newsource.

REKLAMA

Wciągu 10 lat swojej prezesury 54-letni Walton uczynił z CNN stację dochodową (zyski stacji uległy potrojeniu), jednak nie udało mi się utrzymać jej na pierwszym miejscu wśród najchętniej oglądanych. Obecnie CNN znajduje się na 3. miejscu tuż za Fox News Channel i MSNBC.

Walton poinformował współpracowników o swoim odejściu w piątek. W mailu wystosowanym do pracowników korporacji oznajmił, że swoją funkcję będzie pełnił tylko do końca roku, aby tym samym dać czas stacji na znalezienie jego następcy.

„Presja sukcesu istnieje zawsze. Pracowałem dla CNN bardzo długo i mieliśmy razem swoje wzloty i upadki, tak jak wszystkie inne firmy”.

Jedną z przyczyn decyzji o odejściu były najsłabsze w historii wyniki oglądalności w najlepszym czasie antenowym. W przypadku niektórych programów spadły one nawet o 40 procent. Jak dotąd polityka CNN polegała na tym, aby pozostać neutralnym wobec wydarzeń politycznych i w jak najbardziej rzetelny sposób relacjonować wydarzenia. Wyniki oglądalności zdają się jednak dowodzić, że widzowie wolą stacje takie jak Fox News czy MSNBC, które postawiły na wyrazistych i nieukrywających swoich poglądów prowadzących.

Sam Walton na pożegnanie dodaje: „Byłem szefem stacji przez 10 lat. Teraz jestem gotowy na zmiany”.

AS

4 KOMENTARZE

 1. http://wirtualnapolonia.com/2012/07/28/rabbi-abe-finkelstein-6-milionow-600-tysiecy-czy-60-tysiecy-to-tylko-liczba/#more-19809
  Prosze uwaznie przeczytac i wysluchac video. Dowiemy sie kto kontroluje media, rzady swiata, itd. Chca tzw. Globalnej Kontroli co sie nazywa Nowy Porzadek Swiata. Organizacje jak Bilderberg, Council on Foreign Relations, Komisja Trojstronna, itp. maja obecnie ogromny wplyw nad swiatem. Wystarczy tylko sprawdzic liste czlonkow. np. Kwasniewski, Rostowski, Belka, Balcerowicz, itd. z tzw. Polskiej Elity tez tam naleza. A tacy jak Rotszyldzi, Rockefeller, Kissinger, Clinton, Bush, itd. tez sa w kierowniczych stanowiskach dzieki takim wplywom.
  http://www.wicipolskie.org
  http://www.bibula.com
  http://www.nowyekran.pl
  http://www.infowars.com
  http://www.thenewamerican.com

  • niezalezny, przeczytaj na wp Piotra Glinskiego. Jestem przerazony. Zàdzila zawsze chec zdobycia zlotego runa, lecz wyprawy ubrane w ochronne barwy psychologiczne, jakby nawet plaszcze krzyzackie z palestyny budza predzej czy pozniej (dawniej) wrogosc… A raje podatkowe, chyba maja pulapke, rzedu niedawnych zakupow domow bez minimum zabezpieczenia, ?
   A zadzic ktos musi by nie powrocily czasy Henryka Brodatego i wyprawy Czyngis-CHana ?

  • twoje linki swiadcza o zaawansowaniu choroby na jaka cierpisz. jesli juz musisz cos ogladac na internecie wrzuc sobie jakies swinki tanczace na rurkach a nie te wizje „nowego porzadku swiata”. jak drosly facet moze takie brednie lykac jak indyk?

REKLAMA

2103228494 views

REKLAMA

2103228727 views

REKLAMA

2105025119 views

REKLAMA

2103228870 views

REKLAMA

2103228970 views

REKLAMA

2103229079 views