REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaUncategorizedZabił, bo sądził się z byłą żoną o prawo opieki nad synem...

Zabił, bo sądził się z byłą żoną o prawo opieki nad synem

-

Scott Dekraai w środę po południu wszedł do salonu fryzjerskiego, w którym pracowała jego była żona i bez słowa otworzył ogień. Zabił osiem osób, jedną poważnie ranił. 42-latek od kilku miesięcy zabiegał o prawo do opieki nad 7 letnim synem. Według byłej żony zachowywał się jak „maniak”.

fot. Police handout/ Scott Dekraai zabił 8 osób, w tym byłą żonę

Z informacji jakie docierają do mediów zaczyna wyłaniać się coraz bardziej niepokojący obraz człowieka, który z zimną krwią zamordował osiem osób. Z dokumentów sądowych złożonych przez jego byłą żonę wynika że Dekraai wielokrotnie groził jej, nachodził jej rodzinę i domagał się całkowitej kontroli nad 7-letnim synem. Para rozwiodła się w 2007 roku. Mężczyzna miał zakaz zbliżania się do byłej żony. W 2008 roku Scott Dekraai przyznał się do napaści na swojego teścia. Mężczyzna wielokrotnie groził że zabije siebie lub swych bliskich.

REKLAMA

Michelle Dekraai według świadków tragicznego zdarzenia była pierwszą osobą, którą w środę po południu w salonie fryzjerskim w Seal Beach zastrzelił jej były mąż. Według informacji lokalnych mediów dzień wcześniej odbyła się kolejna rozprawa sądowa w sprawie opieki nad 7-synem skłóconej pary.

Sąsiedzi Scotta Dekraai są wstrząśnięci strzelaniną. Mówią, że był on miłym człowiekiem, zawsze chętnym do pomocy. Mężczyzna w 2007 roku przeżył załamanie nerwowe, kiedy w wypadku przy pracy zginął jego współpracownik, a on sam został ranny.

Policja wciąż nie ujawniła tożsamości ofiar strzelaniny. Według świadków wśród zabitych jest była żona napastnika oraz właściciel salonu.

Do strzelaniny doszło około 13.30 w salonie Mertitage w miejscowości Seal Beach w południowej Kalifornii. Sprawca ubrany w kuloodporną kamizelkę zabił sześć kobiet i dwóch mężczyzn, po czym odjechał z miejsca zdarzenia. Został zatrzymany przez policję około pół mili od salonu. Nie stawiał oporu przy aresztowaniu.

Scott Dekraai najprawdopodobniej jeszcze dziś usłyszy zarzuty zamordowania ośmiu osób.

km

3 KOMENTARZE

    • klimek chyba powinienes pomyslec o jakiejs terapii…dopiero co chciales kijem lby rozwalic malolatom ktorzy zabili polskie malzenstwo a dopatrujesz sie usprawiedliwienia dla faceta co z zina krwia zabil 8 osob. „bo mial powod”? sorka , nie ma powodu ani usprawiedliwienia dla takich swirow, widac sad sie nie pomylil odbierajac mu prawa rodzicielskie.
      chcesz po ludzku mu wybaczyc- rozumiem ale usprawiedliwiac zalamaniem nerwowym zabicie 8 osob????

REKLAMA

2097996751 views

REKLAMA

REKLAMA

2097996984 views

REKLAMA

2099793376 views

REKLAMA

2097997127 views

REKLAMA

2097997228 views

REKLAMA

2097997338 views