REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaUncategorizedWyborcy z Południa przekonani, że Obama jest muzułmaninem

Wyborcy z Południa przekonani, że Obama jest muzułmaninem

-

Mimo, iż Barack Obama wielokrotnie zapewniał o tym, że jest chrześcijaninem, wyborcy z Alabamy i Mississippi są przekonani, że prezydent USA w rzeczywistości jest muzułmaninem.

fot. Chuck Kennedy, White House/ Barack Obama potwierdza, że jest chrześcijaninem. Wyborcy z Południa nie są o tym przekonani

REKLAMA

Public Policy Polling, ośrodek badania opinii publicznej opublikował dane dokumentujące sceptycyzm wyborców dotyczący deklarowanych przez prezydenta Stanów Zjednoczonych poglądów religijnych. Pytanie skierowano jednak do elektoratu z Alabamy z poglądami republikańskimi. A ten w 45 proc. odpowiedział, że prezydent USA jest muzułmaninem; tylko 14 proc. respondentów uznało, że Barack Obama mówi prawdę, pozostała część nie miała na ten temat zdania.

Dane zebrane w Mississippi jeszcze dobitniej pokazują, że wyborcy, którzy wzięli udział w prawyborach republikańskich nie wierzą prezydentowi. 52 proc. jest przekonanych o tym, że głowa amerykańskiego państwa jest wyznawcą islamu, a w prawdziwość deklaracji prezydenckich wierzy tylko 12 procent ankietowanych.

W połowie lutego Rick Santorum podczas wystąpienia w Columbis, w stanie Ohio powiedział swoim zwolennikom z Tea Party, że jego zdaniem prezydent w swoich decyzjach nie kieruje się przesłaniem biblijnym, ale “fałszywą teologią”.

Kontrowersje wokół poglądów religijnych Baracka Obamy nie są jednak niczym nowym. W sierpniu 2010 roku badania opinii publicznej pokazały, że jedna piąta Amerykanów jest przekonana o związkach religijnych z islamem. Prezydent w odpowiedzi na to w wywiadzie udzielonym “NBC Nightly News” stwierdził “fakty są jednak faktami, jestem chrześcijaninem”.

mb

16 KOMENTARZE

  • No oczywiscie, ze dziwne.
   Przeciez kazdy, co jest obrzezany to musi byc zyd.
   I kazdy Polak to idiota.
   Tak Czarus, zdobyles taka wiedze, ze nikt cie nie wyprzedzi…LOL.

REKLAMA

2117762261 views

REKLAMA

2117762411 views

REKLAMA

REKLAMA

2119558773 views

REKLAMA

2117762502 views

REKLAMA

2117762577 views

REKLAMA

2117762648 views