REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaUncategorizedUtah. Zwłoki sześciolatki w kanale. Padła ofiarą gwałtu

Utah. Zwłoki sześciolatki w kanale. Padła ofiarą gwałtu

-

Policja z West Jordan  na przedmieściach Salt Lake City w stanie Utah poszukuje sprawcy brutalnego zabójstwa 6-letniej dziewczynki. Sierra Newbold została znaleziona martwa w kanale niedaleko swego domu. Dziewczynka przed śmiercią została zgwałcona. Lokalna społeczność jest wstrząśnięta brutalną zbrodnią.

fot. Archiwum rodzinne/ 6-letnia Sierra Newbold została zgwałcona i zamordowana

Zniknięcie 6-letniej Sierry Newbold około 7.30 rano zgłosiła w miniony wtorek jej matka. Kobieta twierdzi, że kiedy poszła obudzić dziewczynkę, 6-latki nie było w jej sypialni.

REKLAMA

Matka dziecka natychmiast zawiadomiło policję. Błyskawicznie rozpoczęte poszukiwania zakończyły się w ciągu zaledwie 30 minut, kiedy odległości kilkudziesięciu metrów, w kanale płynącym obok domu rodziny Newboldów znaleziono zwłoki sześciolatki. Śledczy nie udzielają szczegółów dotyczących przyczyny zgonu dziecka. Ustalono jednak, że dziewczynka została zgwałcona.

Szef lokalnej policji Doug Diamond przyznaje, że detektywi nie mają w sprawie śmierci Sierry żadnych podejrzanych. „Do tej pory nie udało nam się ustalić w jaki sposób dziecko zostało uprowadzone ze swego domu, ani kto ma związek z tą zbrodnią” – mówi policjant.

Członkowie rodziny dziewczynki nie zostali do tej pory wyeliminowani z kręgu osób mogących mieć związek z zabójstwem. W domu, z którego zniknęła Sierra nie znaleziono śladów włamania.

Rodzice są zdruzgotani śmiercią dziecka. W pełni kooperują z policją.

Śledczy analizują zapis z kamer wideo znajdujących się w sąsiedztwie. Lokalna policja wydała komunikat, w którym zapewnia zaniepokojonych mieszkańców, że robi wszystko co w jej mocy aby zapewnić bezpieczeństwo rezydentom New Jordan i ich dzieciom oraz apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności, do czasu aż ujęty zostanie sprawca zbrodni.

mp

 

1 KOMENTARZ

REKLAMA

2095945008 views

REKLAMA

REKLAMA

2095945242 views

REKLAMA

2097741638 views

REKLAMA

2095945392 views

REKLAMA

2095945491 views

REKLAMA

2095945602 views