REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaUncategorizedTurcja. Zatrzymano podejrzanego o zamordowanie Amerykanki

Turcja. Zatrzymano podejrzanego o zamordowanie Amerykanki

-

Turecka policja zatrzymała 46-letniego mężczyznę, podejrzanego o zamordowanie w Stanbule 33-letniej Amerykanki. Sarai Sierra zaginęła na dzień przed planowanym powrotem do Nowego Jorku 21 stycznia. Jej ciało odnaleziono 2 lutego. Podejrzany o dokonanie morderstwa najprawdopodobniej planował ucieczkę z kraju.

fot. Derek Fahsbender/ Sarai Sierra ostatni raz kontaktowała się z rodziną 21 stycznia. 2 lutego znaleziono jej zwłoki.
fot. Derek Fahsbender/ Sarai Sierra ostatni raz kontaktowała się z rodziną 21 stycznia. 2 lutego znaleziono jej zwłoki.

REKLAMA

Podejrzany o dokonanie morderstwa ukrywał się przed śledczymi od początku lutego, kiedy znaleziono zwłoki młodej matki dwojga dzieci. Identyfikowany przez tureckie media jako „Ziya T.” ma 46-lat i zajmuje się zbieraniem złomu i makulatury. Mężczyzna został zatrzymany w niedzielę w prowincji Hatay, niedaleko granicy z Syrią. 46-latek najprawdopodobniej próbował ucieczkę z kraju. „Ziya T.” nie usłuszał na razie formalnych zarzutów dokonania zbrodni, ale jest jedynym podejrzanym w sprawie.

33-letnia Amerykanka, która samotnie podróżowała po Turcji, po raz ostatni kontaktowała się z bliskimi 21 stycznia. Rozmowa telefoniczna z siostrą odbyła się na dzień przed zaplanowanym powrotem do Stanów Zjednoczonych.

Rodzina zaalarmowała policję o zaginięciu kobiety, kiedy ta nie pojawiała się na lotnisku i jak się okazało wcale nie wsiadła na pokład samolotu lecącego ze Stambułu do Nowego Jorku.

Kiedy Sarai Sierra nie pojawiła się w domu w wyznaczonym terminie, jej małżonek sprawdził ostatnie wpisy na jej koncie w internecie i skrzynce emailowej. To z nich dowiedział się, że żona zawarła znajomość z niejakim Taylanem K. mieszkającym w Stambule. Nawiązał z nim kontakt i poprosił o zawiadomienie miejscowej policji. Mężczyzna poradził mu, by zaczął od zgłoszenia w USA zaginięcia żony.

Ciało Amerykanki znaleziono 2 lutego. Kobieta zmarła w wyniku obrażeń odniesionych w czasie pobicie, w tym poważnego urazu głowy.

km

 

REKLAMA

2116525311 views

REKLAMA

REKLAMA

2116525512 views

REKLAMA

REKLAMA

2118321885 views

REKLAMA

2116525625 views

REKLAMA

2116525712 views

REKLAMA

2116525803 views