REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaUncategorizedSzeryf Arpaio z Arizony weryfikuje metrykę prezydenta

Szeryf Arpaio z Arizony weryfikuje metrykę prezydenta

-

Jeden z najbardziej kontrowersyjnych amerykańskich szeryfów Joe Arpaio z Arizony powołał zespół ekspertów do zbadania prawdziwości aktu urodzenia prezydenta Obamy. Szeryf z hrabstwa Maricopa twierdzi, że nie stoi za tym żadna polityka.

fot. Biały Dom/ Prezydent Obama wiosną br. ujawnił pełny odpis aktu urodzenia

– Odpowiadam na skargi mieszkańców podległego mi terenu i na nie reaguję, bez względu na to, jaką reprezentują opcję polityczną – zapewnia szeryf, który powołał 40-osoby zespół ekspertów, z których większość ma wykształcenie prawnicze.  

REKLAMA

Woluntariusze, jak zapewnia rzecznik prasowy komendy głównej hrabstwa Maricopa, sierżant Jesse Spurgin, za swoją pracę nie otrzymają wynagrodzenia, a ich ekpseryza zadecyduje albo o rozpoczęciu śledztwa, albo o przekazaniu go innemu organowi rządowemu.

Powołana przez Joe Araio grupa pochyli się nad dokumentami podważającymi amerykańskie obywatelstwo prezydenta Obamy.  Dostarczył je autora książki “Where is a Birth Certificate?” Jerome Corsi, który należy do tzw. “birthers”, osób podważających prawdziwość ujawnionego wiosną tego roku świadectwa urodzenia.

Czytaj także: Prezydent Obama ujawnił swoją metrykę

Jerome Corsi, znany zwolnnik różnych teorii spisowych (m.in. domagający się  od rządu ujawnienia prawdy o zamachach z 11 września 2001 roku) nie jest osamotniony w dochodzeniu do prawdy na temat miejsca urodzin Baracka Obamy. Zaledwie kilka dni temu piosenkarz Pat Boone w wywiadzie udzielonym San Francisco Chronicle ujawniniony akt urodzenia prezydenta nazwał “oszustwem wykonanym za pomocą Photoshopa”.  – Byłem półtora roku temu w Kenii i wszyscy mi tam mówili: on (Obama – przyp. red.) się tu urodził” – mówił Boone, według którego prezydent wydał miliony na zatarcie śladów swojego pochodzenia.

MB

Zobacz także: W USA moda na ujawnianie aktów urodzenia?

Chcesz zostać prezydentem? Pokaż akt urodzenia

Trump nie wierzy, że Obama urodził się na Hawajach

REKLAMA

2116524397 views

REKLAMA

REKLAMA

2116524598 views

REKLAMA

REKLAMA

2118320971 views

REKLAMA

2116524711 views

REKLAMA

2116524798 views

REKLAMA

2116524889 views