REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaUncategorizedSzeryf Arpaio ściga nielegalnych a pobłaża dewiantom

Szeryf Arpaio ściga nielegalnych a pobłaża dewiantom

-

Biografia okrzykniętego najsurowszym szeryfem w całych Stanach Zjednoczonych, Joe Arpaio, dzięki interwencji mediów staje się powoli coraz bardziej intrygująca. Okazuje się, że szeryf hrabstwa Maricopa zaciekle ściga nielegalnych imigrantów, jednak pobłaża skazanym za przestępstwa na tle seksualnym. Czy uda mu się wyjść z tego obronną ręką?

fot. Szeryf Joe Arpaio był również żywo zaangażowany w kwestię prawdziwości aktu urodzenia Baracka Obamy

REKLAMA

Za czasów trwającej 3 lata kadencji szeryfa Joe Arpaio, która dobiegła końca w 2007 roku w hrabstwie Maricopa odnotowano aż 400 przypadków przestępstw na tle seksualnym. Niektóre z opisanych w aktach przypadków były wyjątkowo drastyczne, wiele z nich dotyczyło molestowania nieletnich.

Agencja AP podaje, że większość ze spraw o przestępstwa popełnione na tle seksualnym w hrabstwie Maricopa było zaniedbanych przez ówczesne władze, a w tym przede wszystkim szeryfa Arpaio. Często nie prowadzono śledztwa w zgłoszonej sprawie i prokuratorzy nie mogli kontynuować działania.

Są nawet miasta, takie jak El Mirage, w których przez biuro szeryfa przewinęło się aż 32 spraw dzieci molestowanych, którymi władze kompletnie się nie zajęły. Informacja jest tym bardziej niejasna, że aż w 26 przypadkach sprawcy przestępstwa byli powszechnie znani.

Istnieje poważne podejrzenie o zaniedbania ze strony szeryfa Arpaio, ponieważ po dokładnym przestudiowaniu dokumentów złożonych w jego hrabstwie okazuje się, że większość molestowanych dzieci to potomstwo nielegalnych imigrantów.

Joe Arpaio jest powszechnie znany ze swojej niechęci do imigrantów bezprawnie przebywających na terenie USA.

Zobacz także: Obława w Arizonie. Zatrzymano 83 nielegalnych

Bill Louis, ówczesny asystent komendanta policji w El Mirage twierdzi, że decyzję o ignorowaniu dużej liczby zgłoszeń podejmowano właśnie w biurze Arpaio.

Zobacz także: Arizona. Podwładni szeryfa Arpaio aresztowani

Najnowsze doniesienia z hrabstwa Maricopa mogą stać się plamą na honorze najsurowszego szeryfa USA.

AS

2 KOMENTARZE

  1. Czyli byl do zawodu nie przygotowany emocjonalnie. Wyzyl sie na jednych problemach gwaltownie i padal bez sil by popiescic inne rejony… To tak jak w dowcipie, ze zeby spelnic obowiazek seksualny z zona to wiagra potrzebna . .:(
    Szkoda, ze psychogicznych linencji nie sprawdza sie jak u lawnikow

REKLAMA

2117986428 views

REKLAMA

2117986566 views

REKLAMA

REKLAMA

2119782927 views

REKLAMA

2117986654 views

REKLAMA

2117986727 views

REKLAMA

2117986794 views