REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaUncategorizedStrauss-Kahn zawarł ugodę z pokojówką

Strauss-Kahn zawarł ugodę z pokojówką

-

Ugodą zakończyła się sprawa oskarżenia o gwałt, jakiego miał na pokojówce dopuścić się były szef MFW Dominique Strauss-Kahn. Dokumenty podpisane zostały w poniedziałek w Nowym Jorku. Według nieoficjalnych informacji, Nafissatou Diallo za zakończenie sprawy otrzymała 6 milionów dolarów.

fot. Według nieoficjalnych informacji, w ramach ugody pokojówka otrzymała 6 milionów dolarów

„Dokumenty zostały podpisane. Sprawa jest zakończona” – poinformował w poniedziałek sędzia Douglas McKeon, wkrótce po tym jak sfinalizowano wynegocjowaną przez prawników obu stron ugodę. W nowojorskim sądzie pojawiła się domniemana ofiara, Nafissatou Diallo. Dominique Strass-Khan reprezentowany był przez prawników.

REKLAMA

Choć szczegóły umowy, która ostatecznie zamyka sprawę nie są znane, amerykańskie media informują, że Francuz zgodził się zapłacić pochodzącej z Gwinei 33-letni pokojówce 6 milionów dolarów.

Mimo, że Dominique Strauss-Kahn nigdy nie został formalnie uznany winny popełnienia gwałtu, a wniosek o umorzenie sprawy złożyli w ubiegłym roku sami prawnicy poszkodowanej, podważając jej wiarygodność, kobieta wciąż utrzymywała, że padła ofiarą Francuza.

Zobacz także: Dominique Strauss-Kahn jest wolny. Sąd oddalił zarzuty

Skandal z udziałem Straussa-Kahna wybuchł w maju 2011 roku. Do rzekomego gwałtu na pokojówce miało dojść 14 maja w nowojorskim hotelu Sofitel, gdzie zatrzymał się były już szef Międzynarodowego Funduszu Walutowego (MFW) i potencjalny kandydat na prezydenta Francji Dominique Strauss-Kahn.

Nafissatou Diallo zeznała, że weszła do zajmowanego przez Francuza apartamentu, aby posprzątać, gdyż powiedziano jej, że apartament jest pusty. Tam została przez Strauss-Kahna zaatakowana.

Wkrótce po postawieniu oskarżeń i aresztowaniu Strauss-Kahna pojawiły się wątpliwości co do wiarygodności pokojówki. Ustalono m.in., że kobieta mijała się z prawdą we wniosku o azyl. 33-latka napisała, że w swoim rodzinnym kraju została zgwałcona. Okazało się to nieprawdą. Również od sformułowania pierwszych zarzutów wobec byłego szefa MFW, 14 maja kobieta kilkakrotnie skłamała.

Stwierdzono także powiązania pochodzącej z Gwinei 32-letniej pokojówki z osobami zamieszanymi w działalność kryminalną, w tym handel narkotykami i pranie brudnych pieniędzy.

Dominique Strass-Kahn przyznał, że 14 maja między nim a pokojówką doszło do seksualnego zbliżenia. Zaprzeczył jednak, aby zgwałcił pokojówkę. Skandal kosztował go jednak utratę funkcji prezesa w MFW oraz szans w wyborach prezydenckich we Francji.

Zobacz rozmowę z Nafissatou Diallo:

km

 

3 KOMENTARZE

 1. mowi sie .. „od pucybuta do milionera”
  a teraz mamy zenski odpowiednik: „od pokojowki do milionerki”
  swoja droga, ten kretyn za uslugi eksluzywnej prostytutki nie zaplacilby tyle co tej pokojowce, haha
  I my sie dziwimy, ze jest kryzys … skoro sam szef Międzynarodowego Funduszu Walutowego nie potrafi przeliczac tylko szasta kasa, to no coz …….

 2. Jest to chyba rekord na skalę światową $ 6000000 za ” Loda” nic z tego nie rozumiem, gdyby zapytał o namiary mógłbym podać miejsce w Las Vegas gdzie za ułamek tej sumy miałby laski z klasą i wyglądem. Bogaci lubią przepłacać dziewczyny i szastać przy nich pieniędzmi ale w pracy lub w domu są zreguły skąpi.

  • zalosny jestes ekspercie od tanich lodow ulicznych lachociagow…..
   swoja droga ciekawe w jakim jezyku ty do niej mowiles 🙂 ? „saki-saki tfeni dola”:-) 🙂 🙂 opowiedz cos o podbojach najlepszych lasek w vegas, jak twoja wizytowke bYznesmena przekazywaly sobie z rak do rak z informacja ze ten gosiu placic chce karta kredytowa 🙂 to chyba twoja 36 katra co tombakowy bYznesmenie? 🙂

REKLAMA

2109611089 views

REKLAMA

REKLAMA

2109611321 views

REKLAMA

REKLAMA

2111407712 views

REKLAMA

2109611462 views

REKLAMA

2109611561 views

REKLAMA

2109611669 views