REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaUncategorizedSeks-afera w policji stanowej w Nowym Meksyku

Seks-afera w policji stanowej w Nowym Meksyku

-

Oficer Bert Lopez z policji stanowej w Nowym Meksyku zapłacił stanowiskiem za intymne zbliżenie ze swoją znajomą. Problem jednak nie w samym akcie seksualnym, ale w miejscu, gdzie do niego doszło. Umundurowany funcjonariusz uprawiał seks na masce samochodu, w pełnym umundurowaniu. Zapis wideo utrwaliły kamery przemysłowe z pobliskiego budynku.

fot.New York Daily News/Oficer  Bert Lopez w trakcie intymnego zbliżenia

Zdjęcia z kontrowersyjnego, intymnego zbliżenia oficera Berta Lopeza zarejestrowały kamery monitorujące wejście do budynku stanowego La Bajada Ranch w Santa Fe i trafiły na biurko tamtejszego komendanta policji Roberta Garcii. Po bliższej analizie fotografii, szeryf Garcia odesłał je do szefa policji stanowej Roberta Shillinga, z odnotacją, że dotyczą jego podwładnego.

REKLAMA

Po wewnętrznym dochodzeniu, Bert Lopez został najpierw zawieszony w pełnieniu obowiązków służbowych, bez prawa do wynagrodzenia, a następnie zwolniony dyscyplinarnie. Policja nie ujawniła informacji, czy Lopez był w trakcie służby, kiedy doszło do aktu seksualnego, nie ujawniła także w jakiej relacji pozostaje z byłym policjantem kobieta, z którą uprawiał seks. Zapewniono natomiast, że zbliżenieni nie było formą zapłaty związanej z pozycją oficera Lopeza. Na tej podstawie wewnętrzne śledztwo nie dopatrzyło się popełnienia przestępstwa.

– Jest to bardzo kłopotliwa sytuacja dla całego naszego wydziału, ale musimy także pamiętać o poszanowaniu praw pracowniczych, dając naszemu koledze prawo do obrony, dlatego nie zamierzany dalej komentować tej sytacji – oświadczył rzecznik prasowy departamentu sierżant  Tim Johnson.

Departament policji stanowej odmówił także ujawnienia tożsamości kobiety ze zdjęć, które wykonano pod koniec lipca lub na poczatku sierpnia bieżącego roku.

Bert Lopez od ośmiu lat pracuje w policji w Nowym Meksyku. W 2009 roku został nagrodzony tytułem  policjanta roku przyznawany wyróżniającym się w pracy funcjonariuszom.

RR

3 KOMENTARZE

REKLAMA

2116554181 views

REKLAMA

REKLAMA

2116554382 views

REKLAMA

REKLAMA

2118350754 views

REKLAMA

2116554493 views

REKLAMA

2116554580 views

REKLAMA

2116554671 views