REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaUncategorizedSekretarz handlu USA uciekł z miejsca stłuczki

Sekretarz handlu USA uciekł z miejsca stłuczki

-

John Bryson, sekretarz handlu USA uderzył w stojący przed nim na przejeździe kolejowym samochód.  Odjeżdżając z miejsca zdarzenia, ponownie uderzył w to samo auto. Ale na tym nie koniec. Kilka minut później Bryson uderzył w inny samochód. Przybyła na miejsce policja znalazła za kierownicą nieprzytomnego sekretarza handlu, który przebywa w szpitalu.

fot. Sekretarz handlu John Bryson

REKLAMA

Życiu jednego z najbliższych doradców prezydenta Obamy nie zagraża niebezpieczeństwo. Mężczyzna przebywa na obserwacji w szpitalu,gdzie opatrzono także pasażerów obu samochodów. Żadnemu z nich poza drobnymi stłuczeniami nic się nie stało.

Wstępne testy nie wykryły obecności alkoholu we krwi 68-letniego sekretarza handlu. Policja czeka na wyniki dodatkowych badań.

Do zdarzenia doszło w sobotę wieczorem w miejscowości San Gabriel w południowej Kalifornii. W stojący na przejeździe kolejowym samochód marki Buick uderzył lexus, za kierownicą którego siedział John Bryson, który po krótkiej rozmowie z trzema pasażerami pojazdu odjechał z miejsca zdarzenia. Wcześniej jednak uderzył w tył samochodu ponownie.

Kierowca buicka podążył za oddalającym się lexusem, powiadamiając równocześnie o całym incydencie policję. Zaledwie kilka mil dalej, w miejscowości Rosemead, lexus sekretarza handlu uderzył w tył innego samochodu, tym razem hondy.

Policja zatrzymała siedzącego za kółkiem nieprzytomnego mężczynę, który okazał się sekretarzem handlu Stanów Zjednoczonych. Sledczy z San Gabriel sprawdzają, czy nie doszło do ucieczki z miejsca wypadku.

John Bryson w gabinecie Baracka Obamy sprawuje tę funkcję od października 2011 roku. Zastąpił na tym stanowisku Gary’ego Locke’a.

Sekretarz handlu stoi na czele Departamentu Handlu Stanów Zjednoczonych, którego misją jest rozwój i promocja handlu krajowego i zagranicznego.

tz

 

 

 

REKLAMA

2119001953 views

REKLAMA

2119002051 views

REKLAMA

REKLAMA

2120798406 views

REKLAMA

2119002124 views

REKLAMA

2119002184 views

REKLAMA

2119002235 views